Dobre Miasto będzie promować CItasllow na targach

0

cittaslow100x75_1

Na stoisku w pawilonie 3 Centrum Targowego FairExpo Sp. z o.o. (ul. Bytkowska 1B, Katowice) będzie można zobaczyć ofertę województwa oraz miast należących do sieci (Barczewo, Biskupiec, Bisztynek, Dobre Miasto, Gołdap, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztynek, Reszel, Ryn).
Nie słabnie promocja Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow. Od 28 do 30 marca miasta należące do sieci wraz samorządem województwa zaprezentują swój wzmocniony potencjał na Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2014 w Katowicach. Organizatorzy spodziewają się na Targach ponad 200 wystawców z Tunezji, Albanii, Belgii, Czech, Francji, Grecji, Gruzji, Indonezji, Litwy, Maroko, Słowacji, Serbii, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski. Prezentowane będą oferty touroperatorów, biur podróży, regionów, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, usług transportowych i hotelarstwa, kierowane zarówno do indywidualnego, jak i zbiorowego klienta.
Planowanych jest także wiele dodatkowych atrakcji: liczne spotkania z podróżnikami m.in. Elżbietą Dzikowską, Elżbietą i Andrzejem Lisowskimi, Mieczysławem Bieńkiem, Martą Sziłajtis – Obiegło, pokazy artystyczne, zabawy i atrakcje sportowo-rekreacyjne, spotkania z mistrzami sztuki kulinarnej i wiele innych. Więcej szczegółowych informacji: http://www.globalnie.fairexpo.pl/index.php.

wszelkie tematy informacje i uwagi którymi chcesz się podzielić wyślij na adres: redakcja@wiadomosciwarminskie.pl
Polub nasz funapage na Facebooku – będziesz na bieżąco z informacjami.

Zobacz wszystkie wydarzenia