Warmia i Mazury pływają wyniki

0
warmia mazury pływają
Finał zawodów „Warmia i Mazury pływają” startowały również drużyny z Dobrego Miasta. 07.06.2014 Hala LEGA w Olecku
Organizator: Szkoła Nauki Pływania „Rybka” oraz  MOSiR Olecko
Patronat regionalny – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas
Patronat lokalny – Burmistrz Olecka – Wacław Olszewski
Prowadzenie: Andrzej Kamiński, Sędzia główny: Robert Markowski


Starty indywidualne

Panie kategoria   1-6 lat dystans 25m
1. Maja Werkowska Dobre Miasto 00:26:26
2. Agata Roczeń Gołdap 00:40:48
3. Joanna Palińska Rudzienice 00:44:36
4. Olga Biesiekierska Jeziorany 00:49:76
5. Julia Brach Iława 00:57:14
6. Olga Radzymińska Olsztyn 01:21:70
7. Maria Osińska Gołdap 01:22:76
8. Lidia Panuszko Olecko 01:41:26

Panowie kategoria   1-6 lat dystans 25m
1. Daniel Kamiński Olecko 00:41:90
2. Jakub Zalewski Iława 00:42:60
3. Filip Daniłowicz Olecko 00:42:81
4. Oliwier Antonowicz Iława 00:43:86
5. Dominik Osiński Gołdap 00:45:82
6. Oskar Kozłowski Gołdap 00:45:91
7. Jakub Wieloch Zajdy 00:52:08
8. Bartosz Zalewski Iława 00:59:61
9. Michał Twardowski Olsztyn 01:10:58

Panie kategoria   7-9 lat dystans 25m

1. Kornelia Krasińska Iława 00:20:01
2. Aleksandra Chmielewska Olecko 00:20:24
3. Weronika Morska Olsztyn 00:21:48
4. Maria Żelazna Iława 00:22:18
5. Aleksandra Kupis Olsztyn 00:23:56
6. Ala Zawalich Olsztyn 00:24:68
7. Alicja Zażdżyk Stradomno 00:25:32
8. Julita Waszkiewicz Dobre Miasto 00:25:88
9. Edyta Wasiela Olsztyn 00:26:66
10. Amelia Eliza Święcka Gołdap 00:28:16
11. Hanna Błaszkiewicz Ostróda 00:30:00
12. Emila Leszczyńska Gołdap 00:31:41
13. Nadia Rokita Dobre Miasto 00:32:42
14. Maja Gregorczyk Gronity 00:33:08

Panowie kategoria   7-9 lat dystans 25m

1. Piotr Bielenica Olecko 00:18:39
2. Franciszek Chełstowski Olsztyn 00:18:60
3. Wiktor Żenda Olecko 00:20:94
4. Wojciech Zalewski Iława 00:21:57
5. Wiktor Sawicki Iława 00:22:27
6. Maks Kulik Olsztyn 00:22:76
7. Adrian Borkowski Ostróda 00:23:16
    Igor Wieloch Zajdy 00:23:16
9. Maciej Kłódka Dobre Miasto 00:23:52
10. Filip Fliciński Dywity 00:25:88
11. Mikołaj Sowa Iława 00:26:96
12. Marek Mossakowski Gołdap 00:28:76
13. Paweł Diaków Olsztyn 00:29:82
14. Wiktor Biesiekierski Jeziorany 00:33:47

Panie kategoria   10 -12 lat dystans 25m
1. Katarzyna Kozłowska Dobre Miasto 00:15:96
2. Alicja Gajewska Braniewo 00:16:74
3. Martyna Głąbińska Iława 00:17:10
4. Magdalena Żukowska Olecko 00:17:19
5. Barbara Rokita Dobre Miasto 00:17:41
6. Julia Łukaszewicz Dobre Miasto 00:18:20
7. Maja Lenkiewicz Olecko 00:18:67
8. Maja Grudzińska Gołdap 00:19:37
9. Marcelina Cymańska Karaś 00:19:70
10. Maja Bagieńska Olecko 00:20:44
11. Julia Osmólska Olsztyn 00:22:80
12. Wiktoria Werkowska Dobre Miasto 00:23:43
13. Julia Twardowska Olsztyn 00:24:68

Panowie kategoria   10 – 12 lat dystans 25m
1. Damian Borkowski Ostróda 00:15:97
2. Dawid Mitin Olecko 00:17:21
3. Hubert Radzki Dobre Miasto 00:17:61
4. Jakub Wójcik Pisz 00:17:89
5. Wojciech Krzysztof Loret Olsztyn 00:19:23
6. Filip Słowik Olecko 00:19:46
7. Michał Jonowski Iława 00:19:88
    Michał Banial Gołdap 00:19:88
9. Tymoteusz Wójcik Ostróda 00:21:48
10. Maciej Kielka Dobre Miasto 00:21:86

Panie kategoria   13 – 14 lat dystans 50 m
1. Alicja Stefaniak Dobre Miasto 00:36:01
2. Patrycja Osińska Gołdap 00:37:25
3. Anna Omilian Olecko 00:37:65
    Weronika Sienkiewicz Olecko 00:37:65
5. Wiktoria Topka Iława 00:37:76
6. Edyta Mazalewska Gołdap 00:38:37
7. Alicja Dembińska Olecko 00:40:49
8. Karolina Wasiela Olsztyn 00:44:73
9. Zuzanna Roguska Kajkowo 00:45:19
10. Natalia Głąbińska Iława 00:45:89

Panowie kategoria   13 – 14 lat dystans 50 m
1. Szymon Dzik Iława 00:30:61
2. Jakub Chmielewski Dobre Miasto 00:32:20
3. Kacper Bąkowski Dobre Miasto 00:35:06
4. Daniel Mitin Olecko 00:35:45
5. Antoni Rokita Dobre Miasto 00:35:48
6. Mateusz Mitin Olecko 00:35:87
7. Jakub Reiss Rudzienice 00:36:14
8. Janusz Ciarczyński Iława 00:38:70
9. Bartosz Bąkowski Wichrowo 00:41:00
10. Michał Krawczyk Olsztyn 00:42:96
11. Daniel Kleber Ostróda 00:47:35
12. Bartłomiej Wójcik Pisz 00:53:69

Panie kategoria   15-16 lat dystans 50 m
1. Wiktoria Łaszkiewicz Dobre Miasto 00:34:72
2. Ania Kołatka Iława 00:34:99
3. Magdalena Jackowska Iława 00:35:80
4. Wiktoria Kasprzak Olecko 00:36:31
5. Zuzanna Bubrowska Olecko 00:37:84
6. Marcela Wojciechowska Olecko 00:39:38
7. Wiktoria Przedpełska Iława 00:39:86
8. Aleksandra Węglerska Iława 00:40:62
9. Emilia Jarlińska Iława 00:41:90
10. Weronika Ulikowska Olecko 00:45:10
11. Aleksandra Fedorowicz Ostróda 00:56:13
12. Dominika Groszkowska Szafranki 00:58:03
13. Julia Potaś Ostróda 01:27:03

Panowie kategoria   15 – 16 lat dystans 50 m
1. Dominik Bugaj Olsztyn 00:29:38
2. Maciej Remiszewski Ostróda 00:29:09
3. Kacper Daniel Świtkiewicz Gołdap 00:29:50
4. Patryk Cichowski Iława 00:30:06
5. Michał Jarliński Iława 00:30:45
6. Piotr Pilecki Dobre Miasto 00:31:74
7. Bartosz Żelaziński Iława 00:31:99
8. Mateusz Biszewski Olecko 00:32:14
9. Jakub Zentarski Iława 00:33:66
10. Jakub Anfolecki Dobre Miasto 00:35:28
11. Filip Kossek Iława 00:38:18
12. Rafał Łata Ostróda 00:39:57
13. Juliusz Stramowski Olecko 00:41:94
14. Wojciech Hodana Olecko 00:43:14

Panie kategoria   17 -19 lat dystans 50 m
1. Magdalena Iga Backiel Olecko 00:32:55
2. Monika Jarlińska Iława 00:43:84

Panowie kategoria   17 – 19 lat dystans 50 m
1. Maciej Torhan Dobre Miasto 00:28:84
2. Maciej Reut Iława 00:29:59
3. Adrian Węglerski Iława 00:29:91
4. Mikołaj Rosiński Garzewo 00:29:93
5. Rafał Pogorzelski Dobre Miasto 00:29:96
6. Jędrzej Ślimak Dobre Miasto 00:30:36
7. Robert Kopczyński Iława 00:30:41
8. Piotr Domitrz Dobre Miasto 00:30:49
9. Marcin Pogorzelski Dobre Miasto 00:30:77
10. Dominik Franciszek Zawada Olecko 00:31:60
11. Rafał Roguski Kajkowo 00:31:84
12. Dawid Kobyliński Iława 00:31:99
13. Mariusz Szymański Ostróda 00:39:43
14. Przemek Zawalich Olsztyn 00:43:95
15. Jakub Domitrz Jaśki 00:46:93

Panie kategoria   20 – 29 lat dystans 50 m
1. Dominika Łucja Raczyńska Olsztyn 00:36:60
2. Ewa Januszko Olecko 01:00:90
3. Joanna Gajewska Dąbrowskie 01:05:76

Panowie kategoria   20 -29 lat dystans 50 m
1. Piotr Fidler Olecko 00:28:69
2. Tomasz Dunaj Olecko 00:32:00
3. Marcin Fornahl Iława 00:32:19

Panie kategoria   30-39 lat dystans 50 m
1. Emilia Wołyniec Gołdap 00:38:50
2. Emilia Osińska Gołdap 00:43:04
3. Katarzyna Woźniak Olsztyn 00:51:85
4. Maja Wójcik Ostróda 01:06:77

Panowie kategoria   30-39 lat dystans 50 m
1. Adam Kozłowski Gołdap 00:26:71
2. Piotr Żukowski Ostróda 00:31:99
    Grzegorz Wieszun Bartoszyce 00:31:99
3. Jerzy Mitin Olecko 00:32:59
4. Przemysław Cymański Karaś 00:36:77
5. Piotr Antonowicz Iława 00:37:36
6. Sebastian Twardowski Olsztyn 00:37:76
7. Marcin Urzędowski Gołdap 00:42:15
8. Grzegorz Roczeń Gołdap 00:48:39
9. Tomasz Wieloch Zajdy 00:48:85

Panie kategoria   40 -49 lat dystans 50 m
1. Marzena Zapadka Żydek Iława 00:50:58
2. Alina Kalinowska Olecko 00:50:95
3. Bożena Jarlińska Iława 00:52:67
4. Ewa Radzymińska Olsztyn 01:06:29

Panowie kategoria   40 -49 lat dystans 50m

1. Paweł Dąbrowski Olsztyn 00:29:05
2. Marek Taudul Gołdap 00:30:58
3. Tomasz Orzoł Olsztyn 00:33:41
4. Tomasz Grudziński Gołdap 00:33:95
5. Piotr Golombek Grudziądz 00:36:32
6. Rafał Jarliński Iława 00:36:39
7. Zbigniew Głąbiński Iława 00:37:63
8. Krzysztof Biesiekierski Jeziorany 00:37:73
9. Jacek Malinowski Olecko 00:39:23
10. Mariusz Mossakowski Gołdap 00:51:92

Panie kategoria   50 – 59 lat dystans 50 m
1. Anna Osmólska Olsztyn 00:58:45
2. Bożena Romańczuk Olecko 01:02:20
3. Halina Żylińska Olecko 01:17:45
4. Wiesława Kosińska Olecko 01:33:40
5. Renata Dunaj Olecko 02:28:42

Panowie kategoria   50 – 59 lat dystans 50 m

1. Kazimierz Suchocki Giże 00:36:29
2. Jerzy Kmita Orneta 00:36:50
3. Krzysztof Maziec Olsztyn 00:37:32
4. Jacek Kamiński Olsztyn 00:42:28
5. Wiesław Zalewski Olecko 00:43:40
6. Krzysztof Lewandowski Iława 00:45:00
7. Andrzej Dunaj Olecko 00:49:41
8. Stanisław Kopycki Olecko 00:54:96

Panie kategoria   60 – 69 lat dystans 50 m
1. Alicja Gąglewska Olecko 01:02:92
2. Olga Kowal Olecko 01:26:22
3. Elżbieta Okulicz Olecko 01:36:64
4. Halina Jankowska Olecko 01:39:36

Panowie kategoria   60-69 lat dystans 50 m
1. Bolesław Krawczyk Olsztyn 00:37:53
2. Ryszard Zabolewicz Olecko 00:39:43
3. Roman Czacharowski Lubawa 00:39:58
4. Jerzy Mizura Olsztyn 01:04:37
5. Ryszard Jankowski Olecko 01:04:99
6. Marian Skiba Gołdap 01:08:95
7. Ryszard Kozielski Olecko 01:32:51


Sztafeta rodzinna dystans 1×25 m + 2×50 m: 
1. Jarliński Iława  1:25:63
2. Mitin Olecko 1:26:80
3. Rokita Dobre Miasto 1:52:40  
4. Kamiński  Olsztyn  1:59:66
5. Osińska Gołdap 2:05:56
6. Kozłowski Gołdap 2:09:58


Sztafeta szkolna dystans 14×25 m:

1. Gimnazjum Samorządowe nr 1Iława 3:57:66
2. Gimnazjum nr 2 w Ostródzie 4:27:96
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku 4:32:94
4. Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku 4:47:18
5. Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku 5:12:32
6. Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Iławie 5:22:46


W zawodach wzięło udział najlepszych pływaków z całego województwa. Zdobywcy miejsc od I do III w każdej z kategorii otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzca dodatkowo okazały puchar . Wręczali je organizatorzy oraz wicemarszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Jarosław Słoma. Wśród uczestników finału rozlosowano wiele cennych nagród. Wszystkie trzy komputery ślepy los wysłał do Iławy.

wszelkie tematy informacje i uwagi którymi chcesz się podzielić wyślij na adres: redakcja@wiadomosciwarminskie.pl
Polub nasz funapage na Facebooku – będziesz na bieżąco z informacjami.

Zobacz wszystkie wydarzenia