Pierwszy inwestor rozpoczął budowę

10

2015-04-03_00006

Już wkrótce teren łąki na której od „zawsze” rozstawiał się cyrk zmieni się nie do poznania. Jeden z inwestorów już rozpoczął budowę pierwszej kamienicy. Na pozostałych działkach widać również przygotowania do rozpoczęcia budowy. W najbliższym czasie powstanie tu kompleks kamienic mieszkalno-usługowych, bardzo podobnych do tych z ul. Jana Pawła II.

2015-04-03_00009

2015-04-03_00005

wszelkie informacje i uwagi, którymi chcesz się podzielić wyślij na adres: redakcja@wiadomosciwarminskie.pl
Polub nasz funapage na Facebooku – będziesz na bieżąco z informacjami.

Zobacz wszystkie wydarzenia

10 KOMENTARZE

 1. Może w końcu rozwiąże się problem socjalny w naszej Gminie .Gmina powinna jeszcze poszukiwać inwestorów do budowania fabryk dzięki którym mieszkańcy będą mieli szansę na stałe zatrudnienie ,

  • Raczej tego nie dożyjemy. Pobudują się grube ryby, które będą wynajmować swoje budynki za grube pieniądze. Kolejna zielona wysepka pod koparkę. No ale ja już tego nie muszę oglądać 😉

 2. kolejny piekny zielony teren zostaje zniszczony i zabetonowany ! w tym roku mamy bardzo wazne wybory i wieże ze moja partia wygra a wtedy bardzo dokładnie prześwietlimy i rozliczymy .

 3. Misz -masz.tu bloki ,a tuz obok kamienice,bogata dzielnica nie dla zwyklych zjadaczy chleba,wynajem pod działalnosc ,hmm jaka ,nastepny sklep spozywczy ?Boo raczej zadna inna działalnośc nie zda egzaminu,A wiem he napewno salon albo fryzjer

 4. widac, że gmina na gwałt potrzebuje pieniędzy i nie ważne , jak będą wyglądać budynki w przestrzeni publicznej, byleby było na spłatę długu( a niestety dlug się nie zmniejsza ),a obietnice trzeba chociaż troszkę spełnić.A może się mylę? Brakuje nam mieszkań socjalnych i komunalnych i ciekawe, jak dobormiejski establishment do tego tematu podejdzie? Bo po środki na ten cel można już sięgać!!! Dalej urzędasy do roboty!!!!!

  • Zajrzyj kuba np. tu: http://bip.warmia.mazury.pl/dobre_miasto_gmina_miejsko_wiejska/191/2015_/ może wtedy dowiesz się coś o długu, który jest jednym z najmniejszym w naszym województwie. A budynki w przestrzeni publicznej budowane będą zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania zatwierdzonym przez radę i wg projektu opracowanego przez uprawnionego projektanta. I znam bardzo wielu ludzi, którzy są przeciwni budowie mieszkań socjalnych dla „biednych” którzy nie chcą sami zadbać o swoją przyszłość, którym nie opłaca się pracować w DFM bo płaca za niska. Bo lepiej korzystać z zasiłku. O, przepraszam po otrzymaniu w prezencie mieszkania dbają o swoją wygodę, wystarczy popatrzeć na samochody zaparkowane przed budynkiem socjalnym koło dworca. Taka prawda.

   • rozumiem, że ten najmniejszy dług to zawdzięczamy mądrości i wiedzy Pani Skarbnik, bo gdyby nie jej umiejętności ……. to nie byłoby czym się chwalić. I taka to prawda.Pani Skarbnik, chylę czoła, bo jest Pani WIELKA!!!

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here