Mówi Jarek z Dobrego Miasta: „Nie do pokonania jest Burmistrz z Dobrego Miasta”

228

Rady wielu kadencji zaprasza TVP na sesję Rady Dobrego Miasta. „Przyjedźcie i zobaczycie jaką patologią jest funkcjonowanie przez cztery, pięć kadencji…”

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

228 KOMENTARZE

  • Spokojnie, zaraz się ludziska rozpiszą 😉
   A z drugiej strony co tu komentować? Rzetelność wypowiedzi Jarosława doskonale idzie w parze z rzetelnością programu tv, dla którego te wypociny gadał. No ale tak to już z Jarkami jest.
   Szanowni państwo – przecież to jakieś kuriozum!!!

 1. W Tworkach maja telefony w pokojach? ten facet powinien być pozbawiony funkcji radnego. To zwykły rozrabiaka i pieniacz.

 2. Szanowny Panie Jarosławie Kowalski, nie jestem mieszkańcem Dobrego Miasta ale jest ono miastem mojego dzieciństwa i aktualnie mojej rodziny. Z ciekawością czytam i słucham tego co tego miasta dotyczy więc i wysłuchałem Pana donos do TVP na dobromiejskiego burmistrza. Czyni Pan zarzut burmistrzowi, że marnotrawi On środki unijne a ponadto czyni szkody w budżecie Państwa umarzając bezprawnie znaczne kwoty należnego podatku. Przecież to są czyny zabronione i ściśle określone w kodeksie karnym. Jeżeli jest Pan praworządnym Obywatelem to proszę postąpić zgodnie z art.304 kpk a jeżeli tego Pan nie uczyni to chyba słusznie użyłem na wstępie słowa „donos”. Za swoje słowa należy brać odpowiedzialność ale jeżeli jest Pan przekonany o ich słuszności to już Pan wie jak należy postąpić. Do dzieła!

  • Pan Kowalski od wielu lat zabiega o stanowisko burmistrza Dobrego Miasta, nie udaje mu się, więc teraz jest jego partia rządząca i próbuje innego sposobu. A większość mieszkańców D.Miasta jak i okolic wie jaki jest. Ale niestety,być może uda mu się, bo wiadomo PiS.rządzi. A ci zrobią wszystko żeby zniszczyć to co jest na jakimś poziomie Europejskim.

   • Proszę nie wypowiadać się za większość, bo jest to ta skorumpowana przez autokratę obecnego Burmistrza. Ten Pan w białych rękawiczkach załatwia swoje interesy śmiejąc się Wam wszystkim w twarz. Zbudował przez te wszystkie lata świetnie funkcjonującą siatkę układów i powiązań. Pan Burmistrz zapłaci za swoją butę i podłość. Jeśli nie w obliczu prawa, to przed Bogiem.

    • Kudłaty, znasz fakty to wal do prokuratury. Co strachasz się jak zwykle?
     W głowie ci się nie mieści, że można rządzić bez złodziejstwa i misiewiczostwa.
     Nie mieści, nie mieści.
     Powiedz jak ci się w tej samej głowie może pomieścić żarłoczna, nienawistna żądza opluwania wszystkich i wszystkiego oraz Bóg. Może ci chodziło o Bug?
     Włosy nie wytrzymują napięcia i uciekają.

     • Ale on to typowy pisowiec i uważa, że ma bliżej do Boga i że ma u Boga chody. Dobre Miasto to zdaniem Kowalskiego patologia a pisowcy życzą gminue klątwy jaką Bód zesłał na Sodomę.

   • Bo co? A ty kim jesteś psycholu fałszywy? Co cię to obchodzi? Znowu człowieka z nazwiska zaczniesz szargać na forum, bo ma inne poglądy i masz do niego jakieś si?

  • Ktoś pod innym artykułem pisał, że kupuje garnitury. ?
   To się chłop może zdziwić, jak suweren uzna, że pisowcy już wystarczająco zrobili ład i porządek w Polsce. ?

   • Kiedy ostatnim razem przegrał z Trzaskowskim, strzelił focha i na fejsie oświadczył, że rezygnuje z bycia radnym. Ale po dniu mu chyba minęło. No i dzięki temu nie tylko my mamy ubaw po pachy, ale i cała Polska. ?
    Wtedy wpis z fejsa usunął. Udaje, że sprawy nie było.
    Nie ukrywam, czekam na to, co się stanie jeśli i kolejny raz przegra. A fama mówi, że jest pewny wygranej. To jest dopiero buta i arogancja. ?

    • Nie po dniu mu minęło lecz po płatkach.
     Prawdopodobnie wstał rano, zjadł płatki śniadaniowe i mu się rozjaśniło.
     Nie jest łatwo pogodzić się z faktem, że nie wszyscy ludzie są durni.

    • Ktoś mi opowiadał, że kowal ma zaklepaną fuchę na wypadek porażki wyborczej.
     W TVPiS w programie publicystycznym „Się ściemnia” będą z Wolskim patrzeć sobie prosto w oczy. Trudne to będzie zadanie zważając na fakt „marokański” prowadzących, ale nie takie rzeczy jeszcze telewizja pokaże.

  • Komu dowalił? Ośmieszył Dobre Miasto. Co on tam robi przez 4 kadencje skoro jest taka patologia?
   A skoro taki jesteś zachwycony, to zastanów się, dlaczego on nie zgłosi tych przektętów do prokuratury. Radny Śpiewak z warszawskiej rady to zrobił. Złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Dlaczego Kowalski nie ma takiej odwagi?

   • Nie przesadzajmy z tym ośmieszeniem.
    Dzięki kowalowi oglądający program mieli okazję na własne oczy zobaczyć jak merytoryczni są prowadzący program. Nie wszyscy sympatyzujący z PiSem są idiotami. Czym więcej takich wpadek tym szybciej przejrzą na oczy.

 3. Kowalski wiele razy startował na burmistrza, nie udało się, więc teraz przy jego partii rządzącej może to się stać. I oto jakich mamy cwaniaków.

  • sprostuje wasze kłamstwo pan radny nie należy do PIS .fanatycy jak zwykle jednostronni a jest taka zasada Audiatur et altera pars.

   • DARIUSZ, DARIUSZ, ty jak zwykle. Jak typowy pisowiec. Widzisz tylko to, co chcesz. Czy ktoś pisze, że Kowalski należy do PiS? Kowalski to pisowiec umysłowy. Zresztą, ty DARIUSZ jesteś najlepszym przykładem takiego umysłowego pisowca. ?
    Co do donosu Kowalskiego do pisowskiej telewizji reżimowej. Dobrze że nie wytrzymał i się ujawnił. Teraz znacznie przed wyborami nie powinno już mieć złudzeń, co to za gość. Sporo ludzi wcześniej nie wiedziało. Zapewniam cię.
    Mało kto wie, o zaangażowaniu w Klub Gazety Polskiej, mało kto wie, jak się ten pan zachowuje na sesjach.
    A poza tym, nie każdy pisowiec to menda i ciemniak. Sa ludzie porządni. Ale to wyjątki i współczuję im, że przez zachowania większości, zwykli ludzie ich uważają za mendy i ciemniaków.

    • Pancerne Seicento typowy POpapraniec jak 8 lat po rządziło w tvp to było ok to nie było reżimowa telewizja !!! widzisz tylko co chcesz widziec .A poza tym, nie każdy z PO to menda i ciemniak. Sa ludzie porządni. Ale to wyjątki i współczuję im, że przez zachowania większości, zwykli ludzie ich uważają za mendy i ciemniaków.

     • DARIUSZ, DARIUSZ… ty potrafisz tylko kopiować. To już wiemy.
      To, że skopiowałes mój komentarz dowodzi, że był celny i trafny.
      Co do bycia peowcem. I tu się grubo mylisz, koleżko. Ale u ciemniaków, co sie zachwycają humorem Ogórek, to nic zaskakującego takie strzelanie kula w płot.
      Macierewicz na Orlikach zrobi strzelnice, to się spotkasz z innymi bystrymi strzelcami.

     • Spokojnie Daryjudaszu , bo jak tak dalej będziesz się denerwował, to niedługo nie będzie już czego wyrywać a bocian nie da się nabrać na strusie jajo w gnieździe.

     • a co tu sie denerwowac jak pod 10- cioma nickami jedna osoba pisze sztuczny tłok robi i zamieszanie ,

     • Dariuszu, ale skąd ty to wiesz? W Gazecie Polskiej napisali czy w tv republika mówili?
      Bardzo sie mylisz, Dariuszu.

     • Nasz DARIUSZ nie dopuszcza do swojej głębokiej świadomości, że jest wielu ludzi, którzy maja odmienne zdanie niż DARIUSZ. A jak już mają, to muszą być ruskimi szpionami z PO albo PSL.

     • Dariuszu porozmawiajmy jak czekista z czekistą.
      Przyszłe wybory to dla ciebie będzie „operacja fiasko” 🙂

     • Co wówczas zrobi wieczny kandydat? Skoro ostatnim razem się obraził na wyborców. Strach pomyśleć.

 4. Nie wiem, co p. Kowalski chciał osiągnąć tą wypowiedzią , na pewno to nie zwiększy poparcia dla niego. Natomiast doskonale ukazuje, jakim jest człowiekiem!!!

 5. Czy może zadziwić mieszkańca D.M. swoim zachowaniem radny Kowalski?
  Myślę, że jest to trudne zadanie. Radny od co najmniej 20 lat chodzi po mieście i promuje takie prawdy objawione. Jestem pewny, że po tylu latach „tralalenia” on sam nie jest już w stanie stwierdzić, czy to wszystko wymyślił czy rzeczywiście istnieje u nas „mafia”(przekształcając to słowo można uzyskać „fama i”).
  Zadziwić jednak może poziom wiedzy prowadzących program. Jeżeli to ma być program konkurencyjny dla „Szkła kontaktowego” to gratuluję serdecznie.

  • Ciężka sprawa z tym zniżaniem poziomu w przypadku programu „Ogórek z przymrużeniem oka”.
   Jednak optymista powie – „DAMY RADĘ”.

  • DARIUSZU, DARIUSZU… Jeśli ty uważasz, że Ogórek da się porównać do Czubaszek, to oznacza, że Kurski naprawdę nadaje sie do tej roboty.
   Wie bowiem, czego ciemniaki pisowskie potrzebują i jak niewiele im trzeba.
   Młodzi nie pamiętają, ale W tyle wizji to jest taka czysta peerelowska manipulacja, że aż zęby bolą.

 6. Szanuje Pana Jarka, tyle lat starał się coś robić dla Dobrego Miasta i nie dla bycia „burmistrzem”
  Chociaż jeden zawsze potrafi powiedzieć szczerze, a nie jak inni radni siedzą cicho i się boją odezwać.
  Szacun Panie Jarku za szczerość

  • Starać się, a zrobić to dwie różne rzeczy!!!
   Wymień dwie, trzy rzeczy, które twój uwielbieniec zrobił dla miasta przez te dwadzieścia lat zasiadania w radzie miasta.
   Wiesz, ja starałam się zrobić rzadką kupę, a wyszło jak zawsze…

   • Po co dwie? JEDNĄ. Niech wymieni JEDNĄ.
    Co najciekawsze, pewnie zaraz przeczytamy: nie zrobił, bo nie mógł, bo jest w mniejszości, bo Trzaskowski go blokuje.
    A Łańko? On nie jest w koalicji z Trzaskowskim. On jest w koalicji ze swoimi wyborcami. No i z rozsądkiem.

   • Pierwsza rzecz – wybudował jedyny na świecie pomnik-fontannę garbusa
    Druga rzecz – powołał do życia FAMĘ
    Trzecia rzecz – spojrzał prosto w oczy Marcinowi Wolskiemu tak, że ten aż swoje przymrużył

    Oj, o mało co bym zapomniała – jako jedyny samorządowiec w D.M. a może i nie tylko, obraził się na wszystkich zaraz po wyborach i zapowiedział swoje odejście z „polityki”. Po wyspaniu się i zjedzeniu na śniadanie porcji płatków, zapomniał o wszystkim co wcześniej napisał publicznie. On zapomniał – my nie.

    • GENIALNE. I niestety, prawdziwe. I musi to przynać nawet DARIUSZ, jeśli oczywiście ma choć odrobinę czegoś takiego jak honor i obiektywizm.

    • Padłam. Leżę i się podnieść nie mogę 🙂 🙂 🙂
     Niezły dorobek. Nie ma co. To się chłopina napracował przez te 20 lat. Żeby tylko odcisków (na jęzorze) od tej roboty nie dostał.
     Proponuję aby w podzięce za te wybitne osiągnięcie dla miasta i całej gminy nieco zmodyfikować sławetny garbusowy pomnik. Otóż na czubku obrzydliwej fontanny posadzić drugiego czubka 🙂

     • Dać mu dożywotni karnet na korzystanie ze sprzętu wodnego motorowodniackiego Klubu Marina zakolegiackiego jeziora Bajkał.

 7. A można było jak pan Abako, nie szło na burmistrza to został vice starostą. Nie bądź pan głupi i się nie obrażaj, to jak w biznesie, jak jesteś mało konkurencyjny to zmień rynek. Nie przeżyjesz pan wszystkich, tym bardziej że burmistrz juz ma wychowaną następczynię

  • Znowu manipulujecie! Jarek nie jest z PiS! On nie ma nic wspólnego z PiS! Wbijcie sobie do głowy, że kowal to nie PiS!!!

   • Daruś, Daruś… To, że nie jest w PIS nic nie ma do tego, że SŁYCHAĆ jak Kowal KOCHA tę partię. Może nawet bardziej niż kocha tę partię Daruś.

   • Najlepsze jest to, Ze Kowalski jest sam i nikt go nie lubi. Bardziej fałszywego człowieka w Dobry Mieście nie znajdziecie.

 8. Wstyd! Ten człowiek nie ma odrobiny godności i honoru. Nie zgłosi do prokuratora, ale zadzwonić i oczernić bez dowodów potrafi! Wstyd!

  • Dziwię się Burmistrzowi, że jeszcze nie złożył zawiadomienia o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych.
   Dopiero Kowalski by się osrał.

  • To mnie właśnie rozczarowuje w obecnej Władzy. Ta miękkość i akceptacja pomówień pozwala się temu chamstwu panoszyć.
   Dlatego wielki szacunek dla byłej Przewodniczącej, że założyła Kowalskiemu sprawę i wygrała.

 9. Jedyny w radzie co mówi prosto z mostu to jest Łańko. I nie ważne czy ma obrazić Pana Burmistrza czy kowala, poprostu mówi rozsądnie. A to co zrobił przez krótki czas dla swoich wyborców to nie jeden radny może mu tylko pozazdrościć.

   • A to mi mądrala!! Tak lekką ręką wszystkich oczerniasz. Nawet Ryśka!! A ja go znam i szanuję!! Podaj nam kto w/g Ciebie szczery i niekombonator??

 10. A zachowanie kowala przed wyborami, chodzi się płaszczy przed każdym te jego uśmiechy i klanianie się każdemu, rzygać chce. Obłudny kłamca. A po tym telefonie już na pewno stracił większość swoich wyborców. Zresztą tak jak PiS traci. Rydzyk już płacze, że mu datki spadły .

   • Kudłaty gad też w płaszczeniu jest master.
    Można się od niego dowiedzieć także, że wbrew burmistrzowi podjął walkę o szkołę muzyczną w Dobrym Mieście. Trzaskowski podobno zamknął szkołę a on bohatyr ją otworzył. To są anfakty, czy jak ktoś woli analfakty czyli po polsku – wieści z dudy.

 11. Ale tonetic jest szybki ten film juz od klku tygodni krazy po sieci i na facebooku nie wspmne ze zostal opublikowany pod postem o WOSP szkoda ze tonetic nie opublikowal wywiadu burmistrza dla gazety warmiak odpowiec do Kowala ale chyba poczekamy na to znowu kilka tygodni

 12. No to ja się spytam, jak burmistrz Dobrego Miasta nazwie konstrukcję prowadzącą od jednego rowu do drugiego: https://goo.gl/maps/yq43cymVSCK2? Na szczęście w google maps nie ma śladu po drodze dla rowerów, na której stało ile znaków? 108? 112? Przy każdym wjeździe na posesję 4 znaki informujące o końcu i początku drogi dla rowerów. Znaki pojawiły się rzecz jasna same i były gratis… https://goo.gl/maps/pqfbMzoy7Co

  • Człowieku, tak zaślepia cię twoja żałosna nienawiść do Trzaskowskiego i to, że nie masz odwagi porozmawiać z Panem Ryszardem Łańką honorowo, tylko robisz aferę na całą Polskę, bo się Kowalem wyręczasz i jeszcze wiekszego głupka z niego robisz. Jaki to typ drogi i kto za niego odpowoada? Jeśli gminne, to Gmina. Ale Trzaskowski ma od tego dział, którego kierownikiem jest Pan Gustaw Pietrulewicz. Czy składałeś tam wnioski o wyjaśnienie?

 13. Podczas pierwszego ubiegania się o fotel Burmistrza, pan Jarosław punktował ówczesnego burmistrza za jego wiek. Stary jestem ale jeżeli mnie pamięć nie myli to mówił nawet, że ludziska wybierają pomiędzy młodością czyli Kowalem a starością czyli Stanisławem. Lat kilka minęło. Stanisław nic się nie zmienił ale zgryzota oraz lewacki kalender, podwątliła młodzieniaszka. Kowalowi bliżej już do opowiadania wnukom o jego AKowskiej przeszłości niż do gromadzenia w swojej głowie wiedzy o zarządzaniu.
  Panie Jarosławie czas oddać pole młodszym, pan już wystarczająco dużo zrobił dla miasta(pytanie czy dobrego).
  Tak, tak do pana mówię. Dziwnie tak usłyszeć od kogoś – prawda?

 14. Helena Taraszeniuk zaatakowała odważnie z imienia i nazwiska. Nie cackoli się w „Dariusze” lub inne.
  Większość z nas zna panią Helenę. Można ją często spotkać z rodziną w Bazylice. Wysoka postawna kobieta z nienachalną urodą. Włos kręcony, lekko trącający Stanisławem od Bareji. Mógłby ktoś panią Helenę pomylić z mężczyzną ale nie ulegajmy złudzeniom. Helena jest jak nowoczesny makaron – jajka w nim nie uświadczysz.

  • Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
   podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. także synaj uważaj na to co piszesz .

   • DARIUSZ, chłopie, chłopie! Toć ciebie to już pogięło dokumentnie. Chyba z tej rozpaczy, że ludzie nie cierpią zakłamania i głupoty pisuarów!

    • po twoim wpisie można domniemywac że dolega ci choroba umysłowa i musisz poddac się leczeniu .a ty Anonim widze że wiesz bardzo dokładnie jak było to zgłoś się jako świadek .

     • DARIUSZ, proponuje ci skopiować swoje wszystkie wpisy gdzieś na worda, na spokojnie przeanalizować i zadać sobie pytanie czy aby ja jestem normalny, czy moje fobie i urojenia pisowskie są dla mojego umysłu na tyle bezpieczne bym mógł egzystować wśród normalnych.

     • człowieku za twoje poprzednie 2 posty jest paragraf i ty dobrze o tym wiesz ,wiec jeżeli nie umiesz opanowac swoich emocji może lepiej w bierki se pograj to uspokaja .

     • Do DARIUSZA

      Te, gościu! Co ty go straszysz??? Na dekiel ci bije naprawdę? Jaki paragraf??? Za co??? Za obrazę uczuć religijnych??? Jakich??? Niektórym się we łbie poprzewracało.

     • Mój sąsiad, co już sporo w życiu widział ma jednak rację. PiS długo nie porządzi.
      Widać jak Darusiowi psycha siadła.

     • nie jesteśmy na ty to po pierwsze,a po drugie przeczytaj dokładnie jego posty i wtedy zacznij się wypowiadac.

     • Tego durnia nawet nie chce się komentować, bo to tak, jak z pijanym po trzezwemu rozmawiać…

     • Daruś, a ty jak tu wcześniej zwracasz się do wszystkich? Co tobie się nagle porobiło? Daruś, co ty taki dziś nerwowy?

     • ja nerwowy ? no skąd uważam tylko ze Molestowany Pislamem przesadza z tymi epitetami.

     • Daruś, uważać możesz. Kto ci broni? A ty straszysz. Ktoś cie zmusza aby tu dyskutować jak ci sie epitety nie podobają?
      Nerwowy jakiś dzisiaj jesteś. A sie teraz wypierasz. Uwaźaj, Daruś bo wylewu dostaniesz przez to swojo politykie.

  • A ty, koleżko w dude kopany? Dlaczego chowasz się za plecami swojego kolegi Kowala? Dlaczego na dodatek brechtasz się z jego głupoty zza modlitewnika? Dlaczego nie masz odwagi kudłaty Judaszu? Dlaczego wysługujesz się kolegą?
   Masz tupet, koleżko! To ty się podszywasz pod wymyślone nazwiska. To już wiadomo. Na fejsie jesteś Joanna Sedlak, Waldemar Rzoska, Helena Taraszeniuk. To ty kudłata kreaturo od czasu wyboróe jątrzysz i mącisz. A potem usłużnie się ludziskom w pas kłaniasz. A sam jesteś jak ten makaron – jaj w tobie nie uświadczysz.

 15. Facet chyba ma fixa na punkcie burmistrza. Panie Kowalski, robisz pan we własne gniazdo – super taktyka:)
  Człowiek tak zakompleksiony powinien być leczony. Skoro był Pan nauczycielem oznacza to że skończył Pan studia a z Pana zachowania wynika coś zupełnie innego. Wstydzę się że jest Pan radnym w moim mieście. Burmistrza wybierają ludzie i wypada to uszanować, a Pan na całą Polskę robi wstyd swojemu miastu rzucając oszczerstwami – bo jeśli ma Pan rację to biegiem do prokuratury. Brzydzę się manipulacją i takimi osobami jak Pan.

    • Daruś, pisz, pisz. Udzielaj się! Jak najwięcej! Dzięki tobie jeszcze chwila i będzie wstyd się przyznac do sympatji z pisem. Peło to był pikuś przy tej pisowskiej reżimowej tubie. Najlepiej widać po wypadku Broszki.

     • powtarzasz sie kolejny raz jak zacięta taśma to już nudne się robi .na forum nic nie wnosisz do poruszanych tematów oprócz szczucia i opluwania ludzi tylko dlatego że mają inne poglądy a na zadawane pytania znikasz z forum lub podszywasz sie pod inne nicki.

     • Daruś, piusarze! Nikt tobie do pięt nie dorasta! Co ci się tu nazadawaliśmy pytań a ty na nie nie odpowiedziałeś, to tylko my wiemy. Ha, ha, ha!

  • Czego można spodziewać się po człowieku , który już raz za pomówienia miał wyrok. I dalej brnie w bagno i robi to samo. Dziwię się, że Pan Burmistrz nie zrobi tak samo jak nasza była radna, przecież to poszło na całą Polskę.

 16. Wstyd! To zachowanie godne małego zakompleksionego chłopca. Nie daj Panie aby Ci ludzie do władzy doszli. Rada powinna być nowa, młoda i mądra. Nowy powiew. Bez bocianich gniazd!

 17. Lola piszesz Rada powinna być nowa, młoda i mądra. Nowy powiew zgadza sie tylko że ludzie wolą głosowac na bocianie gniazda ,a młodzi nie mają siły przebicia ,ludzie boją się zmian i ogólnie nie chce im sie chodzic na wybory bo co mnie to obchodzi, ale po wyborach narzekania .

  • Nie łapiesz. Bocianie gniazdo, co wszyscy już wiedzą, ma facet w sile wieku, o wiele młodszy od Trzaska i swojego kolegi Kowala.

 18. Człowieku… kim Ty jesteś, żeby robić taką żenadę na całą Polskę. Ja wiem.. Zaciętym pisiorem, nauczycielem, który też zasłynął w TV tym, że bije pasem uczniów, no i nieugiętym wiecznym kandydatem na Burmistrza.. taki jest Twój wizerunek!!! Ty człowieku wiesz dlaczego Cię nie wybierają ludzie – bo obecny burmistrz jest bezwzględnie lepszy od Ciebie i nigdy z nim nie wygrasz chłopie , więc sobie odpuść te bezzasadne , nieprawdziwe i wydumane oszczerstwa… odpuść sobie chłopie! I nie rób wstydu dla Dobrego Miasta !!! A ta p.Ogórek /też nie spełniona politycznie/ jak ją to uradowała informacja , o niby takich” wielkich układach” w D.M… szok wprost. Kobieto… spójrz na swoją partię jakie gdzie aż się roi od kumoterstwa !!! I o tym zrób program!

  • Podpisuję się pod tym komentarzem obiema rękoma. I nogami też. A co!
   Ot, ciekawą lekturę ma nasz sfrustrowany radny (obstawiam, że to czyta). Ciężko pewnie mu usnąć po takim czytadle.

  • Zgadzam się z wypowiedziami „byłej mieszkanki Dobrego Miasta” i „obecnej mieszkanki ” a parafrazując dodam p.Kowalski – mieszkańcu Dobrego Miasta , że „ZŁY TO PTAK, KTÓRY WŁASNE GNIAZDO KALA”.

 19. Ciekawe czy niektórzy pracownicy urzedu miasta, ckb, osiru itd rzetelnie wykonuja swoje obowiazki bo tyle czasu poswiecac pisaniu komentow na kowala to raczej nic wiecej sie nie zrobi bo przecież nie pisza tego ludzie z dfm Ursusa czy jutrzenki bo tam sie pracuje a nie glupa pali za biurliem przy kompie. Do iformacji tych co tak oczerniaja KOWALA nie ilosc waszych wypocin w czasie pracy za nasze pieniadze swiadczy o waszej racji – o tym prosze pamietac. Zreszta wszystkie komenty sa na jedno kopyto honor dajcie argumenty co zrobil Kowal, kto mysli jak Kowal to jakis idiota itd jest slaba. A ten wasz znienawidzony Kowal poprostu wyciaga wasze wszystkie krzywe akcje na stol i wam to nie pasuje ot cala wasza krzywda.

  • bardzo mi przykro, ale większość wypocin to dzieła sławnego w okolicy psychologa. Pracownicy Urzędu, CKB, OSIRU i tak dalej już dawno sobie odpuścili, tylko psycholog walczy, często sam ze sobą

  • Powtórzę to, Ci wiele osób pisało przede mna: jak wie o jakichkolwiek przekretach, naduzyciach, ciemnych interesach…to czym prędzej powinien to zgłosić odpowiednim służbom. Jest teraz dobry czas na to. A on tylko od lat co najmniej -klepie byzdury…i robi dym. I próbuje się ta droga dostać na stołek. Gdyby tyle energii włożył w uczciwą pracę, co w szukanie haków na burmistrza, już pewnie zajmowałby ten stolek.

   • Nie może tak być, że ktoś rządzi w mieście od wielu lat, tylko dla tego, że jest najlepszym kandydatem .
    „Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra”

     • Czy mamy tu przypadek perturbatio personalitatis?
      Dariusz grozi sam sobie, że się odnajdzie i żarty się skończą?
      Dariuszu, odpocznij i spróbuj odnaleźć w sobie prawdziwe JA.
      Musisz się głębiej zastanowić, czy jesteś Dariuszem, Heleną, Joanną czy może np. zwykłym Krzyśkiem. Generalnie warto też się zastanowić nad tym, czy jesteś normalnym, sympatycznym i uczciwym człowiekiem, czy też obłudnym manipulantem, który już tak się zakręcił w swoich gierkach, że za chwilę wokoło siebie będzie miał tylko swoje powypadane kłaki.

     • Nasz Dariusz upodabnia się do posłanki Grodzkiej, ni to facet ni kobieta ale do sejmu się dostała ? może i jemu się uda.

 20. Tak lecz on przed wyborami nie jezdzi po wioskach i gruszek na wierzbie nie obiecuje jak to czyni nasz uczciwy pan burmistrz. Malo eleganckie i gra pan nie fair panie burmistrzu. Kazdy z wioski potwierdzi jak sie zdobywa glosy wyborcow. Przypomne, ze to wlasnie na wioskach z tego co kojarze przegral Kowalski.

 21. Przepraszam bardzo a co Ci takiego obiecał? Bo jakoś na naszej wsi nie miało miejsca takie zdarzenie? Podaj konkrety.

 22. 1 min 43 sek. tego nagrania mówi wszystko o tym programie, o jego prowadzących i tych, którzy utożsamiają się z tym beznadziejnym i tępym programem(czytaj stacją). A Ci, którzy tam dzwonią, to albo nie odbiegają tępotą od tego wszystkiego, albo sieją zamęt wśród tej tępoty. Kompetentność prowadzących „POWALA”. A co do reszty, to przecież wiadomo o co chodzi.Żenada!!!!!!!!!

   • Paragrafy? Za co? Za to, że ludziska swoje zdanie wyrażają o ,, podłej zmianie”, głupocie jakiegoś programu? A może tak cię nosi, Dariuszu, że ludziom nie.spodobał się występ Kowalskiego?
    A co tu miało się podobać? Żeby jeszcze ośmieszył siebie czy swoich kolegów i koleżanki. Pewnie nie byłoby takiego oburzenia, bo przyzwyczailismy się przez te kilka kadencji. Ale ów Kowalski ośmiesza całe Dobre Miasto. Żenujący facet!

    • to jakiś frajer podszywa sie pod mój nick ,myśli że w internecie jest anonimowy i wszystko mu wolno ale jest w błędzie

     • Do DARIUSZA:
      Człowieku, przez ten pislam postradałeś resztki rozumu !! Jaki adres adres mailowy ?? Zastrzec to ty powinieneś swój łeb !! To jest dopiero okaz !!

     • nie wiesz o czym mowa to po co się wogóle udzielasz chciałeś zabłysnąc na forum ? takiego łba jak ty i do tego z takim jezykiem to nikt tu nie ma raczej większośc potrafi kulture zachowac i pisac pod jednym nickiem .nie wiesz o co chodzi a najmądrzejszy jak zwykle zadnych konkretów tylko wyzwiska !

     • Daruś, a ty jak nazywałeś Prezydenta Komorowskiwgo Komoruskim albo nas wyzywałeś od głupków, bo nie popieramy pis ?? To jaki to poziom kultury ??

     • Daruś, ty se prywatne forum załóż !! Tam będziesz rządzić i pozwalać się wypowiadać !! Czysty pislam !!

     • Nie jestem jakimś tam zwolennikiem tego Tarczyńskiego i też uważam go za „świetoszka” i hipokrytę, ale do diaska… Przecież pójście w weekend do jacuzzi nawet w ekskluzywnym hotelu nie kosztuje jakiejś fortuny. Poza tym posłowie z racji swojej służby należą raczej do ludzi dobrze sytuowanych i nie ma sensu robić tabu z faktu, że po prostu ich na takie rzeczy stać. Podobnie reagowali po „prawej” stronie na rzekomo horendalny rachunek sędziów TK za pożegnalny obiad jednego z nich. A co do ośmiorniczek, to akurat sprowadzanie tych taśm do wykwintnego żarcia powinno być jak najbardziej na rękę PO. Dla mnie nie jest ważne co i za czyje (nawet jeśli za moje) jedli, tylko o czym wtedy gadali i jak się wypowiadali. Dla sprawiedliwości dopiszę tylko, że podejrzewam, że jeśli za kilka lat wyjdą jakieś „taśmy Tarczynskiego” to usłyszymy podobne, jak nie gorsze rzeczy.

    • Śmiejcie się do puki możecie. Wiatr przemian dotrze do ratusza i nie będzie już wam tak wesoło. Znajdzie się jedyny sprawiedliwy i zrobi wam audit.
     Wszystkich zwolnimy, począwszy od sprzątaczek, kończąc na dyrektorach spółek.
     Nie będzie chamstwa na sesjach.

 23. Co to za dziwny szum, kazania nie sychać? – zapytała Pani Zosia męża
  To nie szum Zosiu, to rechot. Pan Dariusz pomylił ubrania i siedzi w pierwszej ławce w sukience Helenki.

 24. niestety ale pan Kow-ski nie nadaje się na funkcję burmistrza między innymi z powodu na swój indywidualny styl uprawiania polityki. Jego motto to ,,Tylko ja i koniec”. Tak się nie da być burmistrzem. szukajcie innych ludzi którzy będą w stanie taką funkcję sprawować.

    • Że co? Ale za jakie cwaniactwo? DARIUSZ, DARIUSZ… Weź pigułkę.
     Ty jesteś jakiś znak towarowy? Może ty jesteś dziedzictwo narodowe? Albo ty jesteś uczucie religijne? A może miejsce kultu?
     Od kiedy pisuary są prawem chronione?
     O co chodzi temu DARIUSZU? Wie ktoś? Chyba ktoś tu potrzebuje porady specjalisty. Nie lękaj się. Tyle aptek w okolicy. Może na razie pomoże farmaceuta?

 25. witam osoba podszywająca się pod mój nick DARIUSZ szkaluje moje dobre imie ,w związku z tym sprawa została zgłoszona na policje mam nadzieje że wydział do walki z cyberprzestępczością szybko go odnajdą tego żartownisia a ja będe mógł mu założyc sprawe w sądzie .pozdrawiam

  • O i w końcu mądra decyzja, sprawa się naglosni, wszyscy dowiedzą się ilu nicków uzywales, a my koledze lub koleżance załatwimy dobrego adwokata. Zglosimy sprawę mediom i zapewne PO nam pomoże. A jak nie to zrobimy zrzutke : POMOŻECIE! ?

  • DARIUSZ, szkaluje twoje dobre imię? To ty będziesz tego żartownisia ścigał za szkalowanie imienia DARIUSZ? I nasza szanowna policja postanowiła ci w odnalezieniu tego żartownisia pomóc? Hahaha!

  • Twoje (moje) dobre imie? Ty (ja) masz dobre imie. Zacznij komentować cambale pod swoim nazwiskiem i na oficjalu. Odważ się kiedyś bo już taki młody nie jesteś.

 26. W kudłatym czerepie coś się zagotowało i wykipiało.
  Trzeba serdecznie pogratulować kandydatowi kowalskiemu tak wspaniałego frontmana. Prasuj panie starszy gajerki, ucz się wiązać krawaty bo po wyborach fuchę masz na bank – w komunalnej jako Mistrz Ceremonii Pogrzebowej. Kumpla, który siedzi na utrzymaniu swojej żony, weźmiesz na swojego sekretarza – będzie pomagał ci pisać ostatnie pożegnania.
  LUDZIE Q…wa ci dwaj (kudłaty i zezowaty)chcą rządzić gminą. STRAGANEM NA ODPUSTACH RZĄDZIĆ!!!
  Przepraszam, ale tak się zdenerwowałem, że muszę chyba pójść do psychologa – NIEEEEEE!!!! ZAPOMNIAŁEM!!!!!! TYLKO NIE DO PSYCHOLOGA!!!!!!!!!!!!!

 27. Pierwszy raz weszłam na tę stronę i przeczytałam wszystkie komentarze.Dawno się tak nie ubawiłam :)Jest kilka wypowiedzi niskich lotów,ale generalnie poziom powyżej przeciętnej.A Dariuszowi (temu w oryginale) radzę coś przekąsić,gdyż najwyraźniej spadł mu poziom cukru.Poza tym jak mawiali starożytni „Plenus venter non student libenter”,więc istnieje realna szansa na typowe rozleniwienie po jedzonku i darowanie sobie i innym tej propagandy.

   • przestańcie (raczej przestań bo to 1 osoba ) robic szambo z tego portalu,do takiego dna to tylko POpaprańce potrafią sie zniżyc .

    • Ooo! Podaj ty przykład jakiegoś komentarza kogoś z PO czy tam innej partii? Popis kultury dają do tej pory raczej pisowcy… 🙂

     • Jest nas tylu twoich miłośników, Daruś, że za wszystkich trudno nie odpowiadać. Ale ty umiesz i lubisz wklejać.

     • Jedno wiemy. Że Daruś jak każdy pisuar potrafi na bank wklejać z reżimowych mediów.

     • Ludziska mówią typowy Janusz. Mówią też typowy Seba z 500+. U nas będą też chyba ppnadto mówić typowy Dariusz. Hehehe!

    • Daruś, byłeś taki orginał. Postawny pisuar! Co to się porobiło ! no jak tak można, chłopie !! Drabinkę dajcie Darusiowi bo mu się litery zmniejszyły !

     • Kto temu zakochanemu w Kaczyńskim zabrania pisać na forum miłośników Gazety Polskiej albo Telewizja Republika ? Tam więcej takich głupich pisuarów. 🙂

 28. PROSZĘ NIE PODSZYWAĆ SIĘ POD DARUSIA. TO DOBRO NARODOWE JEST. LICZY ŻE ORDER ZA WALKĘ O WOLNOŚC JAK MISIEWICZ DOSTANIE. hahaha

 29. Krzysztof, kudłaty rosły chłopie z nienachalną urodą. Nasz ty rozmodlony fanatyku PiS-u. Wiadomo że z tej miłości nawet za kobiety jesteś gotów się przebierać. Bije ci na to bocianie gniazdo, bije. Może zamiast iść do zaprzyjaźnionej apteki by brać pigułkę, może włóż ty sukienkę?

  • Ostatnio zauważyłem (dawno nie widziałem kudłatego), że jego bocianie gniazdo nieco wyłysiało 🙂 Początkowo pomyślałem, że chłopinę dopadł „ząb czasu”, ale po głębszym przemyśleniu stwierdzam, że to efekt nerwowego wyrywania włosów spowodowany niemocą w mąceniu w dobromiejskiej społeczności.

 30. A może Pan Kowalski ma rację moja mama mieszka w Orzechowie gmina sprzedała jej budynek nie mówiąc nic o zepsutej drodze przez ponad 20 lat nie była robiona a by się pozbyć problemu podpieli drogę do budynku bez geodety moja mama nie ma nawet mapki działki jej droga jej problem żeby do niej dojść od sąsiada to trzeba iść w gumakach to jest jawne oszukanie biednej kobiety. Nigdzie we wsiach nie są wyremontowane drogi gminne to gdzie są pieniądze.

  • Kamisiu, Twoja wypowiedź to potok słów nic nie znaczących. Dziewczyno ty wiesz co to jest przecinek lub kropka? 67 słów napisanych jednym ciągiem bez żadnego znaku przestankowego, masakra. Mama kupiła i nic nie wiedziała? Bez mapki? Mam nie widziała nieremontowanej ponad 20 lat drogi? Słaba propaganda, oj bardzo słaba.

  • Przepięknie napisane! Andrzej by się nie powstydził.

   „żeby do niej dojść od sąsiada to trzeba iść w gumakach”
   NIE CHODZIĆ DO SĄSIADA, to nie będą potrzebne gumniaki!!!
   Pycha 🙂

  • A może ten Pan Kowalski oprócz tego ciągłego GDAKANIA powinien coś z tą swoją wiedzą zrobić? Podaj przykład, kiedy ten Pan Kowalski rozwiązał jakiś problem?

 31. WSZYSTKO FAJNIE POWIEDZIANE ALE OSTATNIE SŁOWA PANA JARKA .PRZEJSCIA DLA KRÓW ,TO JEST WAŻNE. WYOBRAŚCIE SOBIE AUTOSTRADĘ- I GZIE ZWIERZETA MAJĄ PRZEJŚĆ BO NIE CHODZI TU TYLKO O KROWY ALE O WSZYSTKIE ZWIERZĘTA BO CHYBA PAN NIE CHCIAŁBY JADĄC SWOIM SAMOCHODEM 140KMH UDERZYĆ W DZIKA ,SIŁĄ PRZELATUJĄCEGO PRZEZ DROGĘ. TAKIE PRZEJŚCIA SĄ ,TYLKO WIĘKSZOŚĆ ICH JEST POD SPODEM DRÓG, TAK ŻE NIKT ICH NIE WIDZI.

 32. Pan Jarek ogólnie fajnie mówi. Fajnie się Pana Jarka słucha. Ale pod warunkiem, że Pan Jarek mówi na temat, na którym się zna. Lekcje historii u Pana Jarka to musi być bezcenne przeżycie. 😉 Niestety, wywody Pana Jarka na temat ekonomii czy Pana Jarka ,,własna” interpretacja przepisów prawa, nie mają wiele wspólnego z faktami.

 33. My rocznik 77 pamietamy Kowalskiego dokladnie, gorszego nauczyciela i wychowawcy nie ma i nikomu nie zycze. Bylismy dziecmi jak nas drewniana linijka napierd*lal. Zebys sie dziadu w piekle smazyl za to!

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here