Brudasy przywożą śmieci nad Jezioro Limajno

13

Za każdym razem jak się przyjedzie na dziką plażę nad Jeziorem Limajno widok jest taki sam. Kupa śmieci. Czy ktoś specjalnie przywozi tutaj worek butelek i po prostu rozrzuca na plaży? To banda brudasów, którzy nie mają pojęcia jak wygląda kosz.

Ale że im się chce ciągnąć tyle śmieci do lasu? Pewnie tak samo mają u siebie w domu, jak to mówią brudas to brudas. Mandaty tutaj nic nie pomogą, bo brudasy nie reagują na kary pieniężne. Jedyne rozwiązanie: złapać, założyć kamizelkę odblaskową z napisem „Jestem brudasem” i przez tydzień niech zbiera papierki na mieście.

Najgorsze, że nie jest to jeden brudas tylko kilku i jeszcze ktoś to musi widzieć i akceptować. Nie ignorujmy takiego zachowania, upominajmy dzwońmy na policję, zrób zdjęcie.

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

13 KOMENTARZE

  1. Kur…. ale wstyd.. brudasy, lenie. W domu tez pewnie gdzie jedzą tam i srają. Brak słów a takich obiboków!!!!! Zamontować kamery i wyłapać delikwenta i niech płaci albo sprząta całą plażę główną jak i dziką. To się nauczy brudas jeden z drugim nie zaśmiecać…

  2. Nie usprawiedliwia to oczywiście pozostawanie śmieci (przyniosłeś pełną wynieś pustą) ale koszy na śmieci nad jeziorem jest jak na lekarstwo niestety.

    • To może ty postaw tam śmietnik i zorganizuj i zasponsoruj wywózkę? Z resztą taki śmietniki trzeba by było wstawiać tam przynajmniej raz na dwa tygodnie bo taki bydło i tak nie wie jak korzystać z śmietnika i będzie lądował on w wodzie albo będzie notorycznie podpalany

  3. Niestety ile razy jesteśmy świadkami jak grupka kilkorga nastolatek dziewcząt i chłopców przesiaduje na miejskich ławeczkach-obok śmietnik a na ziemi wokoło tejże ławeczki leżą opakowania po chipsach,plastikowe butelki,paczki po papierosach. ..i o dziwo ten brud tej młodzieży nie przeszkadza.Oni tryskają humorem,śmieją się,z butami na siedzisku ławki. TRAGEDIA. Ocknijcie się Polska młodzieży. OCKNIJCIESIĘ SIĘ.

  4. Ja swoje dzieci uczę od malusich że nie wolno śmiecić bo będzie u nas brzydko, będzie śmierdziało itd. i już. I dzieciaki same się pilnują, nie ważne czy są u siebie na podwórku czy gdzieś u kogoś. Może to co widać na zdjęciach to po prostu to jest wynik niedopilnowania rodziców? Strasznie mnie obrzydza jak w wodzie leży butelka, obok papierek po batoniku, a tam dalej jeszcze sterta innych śmieci.
    Nie lubię Niemców ale podobają mi się wioski Niemieckie, są śliczne, malownicze, czyste, zadbane. Jak pierwszy raz zobaczyłem to myślałem że to plan jakiegoś filmu. Można?

  5. Nie mogę się doczekać zdjęć numerów samochodu (zielonej audiczki). Zrobionych przez jednego pana po tym jak zwrócił uwagę trzem baranom którzy odstraszali petardami ptactwo wodne i zaśmiecali plażę buteleczkami po piwku. A jeszcze tak na marginesie dodam że towarzyszyli im również koledzy jednego z kół PZW w Dobrym Mieście. Dziwne, sprawdzają swoje puste wody z kłusowników, a nie mają szacunku do wód gospodarstw rybackich.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here