Towarzyskie Zawody Konne w Dobrym Mieście.

11

9 września na Stadionie Miejskim w Dobrym Mieście odbyły  się Towarzyskie Zawody Konne, w skokach przez przeszkody pod patronatem Burmistrza Dobrego Miasta. 

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

11 KOMENTARZE

 1. Świetna fota do newsa!!!
  Zawody pod patronatem Burmistrza D.M. i na zdjęciu betono-opozycja.
  Jednak ujęcie ujmujące.
  „Proszę chłopczyku torebeczkę od cioci Izy co ma duże serce”.
  ” Ta serce, może brzuch. Daj Spa! Tfu psejęzycyłem się SPADAJ!”

  • Ujęcie doskonałe 🙂 Wieczny kandydat jest rady z (bez)radnej Izuni i nawet bije brawo. Żenada i 3 metry mułu.

 2. Zorganizowane by nasi radni bezradni mogli sie pokazac a nie dla rodzin z dziecmi .Zawody powinny byc zrobione nie w sobote ale niedziele a tak przyszlo moze z 20 osob malo ogladajacych malo dzieci malo atrakcji nic ciekawego .

 3. Trzeba było przyjechać do Smolajn, dużo atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych, darmowe jedzenie,ciasto , gofry, pieczony dzik , było super ☺

 4. Czy widoczny na zdienciu komboj z Łaniewa myśli o koalicji SLD z Gazetą Polską Każdyj Dzień?
  Komboju zabieraj swoje lasso i uciekaj jak najdalej od pana mgły nad lotniskiem oraz jego partyzantów z wyciętego lasu.
  Brzoza cię opuściła?

  • Hahaha! I teraz powstaje pytanie: Do kogo na ostatniej sesji Łańko puszcza oko? Analizując kierunek patrzenia Łańki, opcje są dwie:
   1. Łańko mruga do Charkiewicza.
   2. Łańko nie mruga do Charkiewicza.
   Przy wyborze opcji drugiej, powstaje kolejne pytanie. Kto siedzi obok Charkiewicza i czy jest to Radny Kowalski, Przewodniczący Gazety Polskiej w Dobrym Mieście?

 5. Panie Łańko i kapeluszu. Zmieniłeś się Pan na głowę z kimś? Co Pan robisz? Chcesz miesiączki obchodzić? Chcesz zalew kopać? Panie Rysiu wstyd!

  • Pozory mylą. Coś mi mówi, że Radny Ryszard Łańko nie taki głupi, jak się niektórym ,,na oko Kowala” może wydawać. Fama i jego ekipa pewnie na naiwność Łańki liczą, ale się – MAM NADZIEJĘ – sromotnie przeliczą.
   Słowa Łańki odnośnie pomysłu Kowalskiego i Borka z przedszkolem w gimnazjum i na Grudziądzkiej czy Bielawskiego z remontem szkoły w Barcikowie dają nadzieję, że Łańko zna bajkę Kruk i lis.
   ——-
   https://twitter.com/asystentsoltysa

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here