Jak wybrać interesujące zabawki Fisher Price dla dziecka?

1
Producent zabawek Fisher Price, od lat jest wiodącym prekursorem w dziedzinie produkcji zabawek oraz akcesoriów dziecięcych na skalę ogólnoświatową. Mimo, że firma istnieje już od 1930 roku, zabawki Fisher Price od wielu pokoleń cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem wśród rodziców, ale przede wszystkim wśród dzieci.

 

Zalety zabawek Fisher Price można by mnożyć, przede wszystkim zadaniem produktów Fisher Price jest to by:

1. bawiły oraz uczyły,

2. rozwijały umiejętności już u najmłodszych dzieci,

3. były wydajne, trwałe,

4. były atrakcyjnie wykonane.

Głównym zadaniem zabawek Fisher Price jest realizacja celu jakim jest nauka przez zabawę. Zabawki Fisher Price dostosowane są do wieku dziecka, dzięki czemu przykuwają one uwagę dziecka i sprawiają mu wiele radości przy zabawie. Zabawki te gwarantują dziecku wartościową zabawę, to produkty najwyższej jakości, uczą dziecko kreatywności, logicznego myślenia, śpiewania, szybkiego zapamiętywania, uczą osłuchiwania z językami obcymi czy liczenia oraz wielu innych.

Przyszli rodzice mogą wybierać zabawki Fisher Price odpowiednie do wieku dziecka. Nowo narodzone dziecko, choć nie widzi jeszcze wyraźnie jest wrażliwe na łagodne dźwięki, światełka a także dźwięki. Godne polecenia w okresie od urodzenia do 5 miesięcy zabawki, które swym łagodnym dźwiękiem i światełkiem mogą uspokoić dziecko i pomagać mu rozpoznawać pory snu. Polecanymi produktami dla dziecka w są: karuzele, maty edukacyjne, uspokajacze z projektorami, huśtawki leżaczki, kolorowe gryzaczki, miękkie przytulanki. W miarę dalszego wzrostu dziecko odkrywa coraz więcej swoich umiejętności takich jak: raczkowanie czy siadanie. W tym okresie również rośnie także ciekawość dziecka, dlatego polecanymi produktami Fisher Price są: grające i mówiące pluszaki jak szczeniaczek uczniaczek, wszelkiego rodzaju grające sortery, klocki itp.

Kolejne lata życia dziecka to nauka chodzenia, dalszego poznawania świata przez zmysły wzroku, dotyku i węchu. Idealnymi zabawkami w tym okresie okazują się: pchacze, zabawki na sznurku, grające, liczące pluszaki. Starsze dzieci, znacznie dłużej skupiają uwagę na zabawie, lubią wcielać się w różne role. Odpowiednie zabawki dla dzieci w tym wieku to: gry planszowe, klocki, tory kolejowe, różnego rodzaju figurki, zabawki zdalnie sterowane.

Wybór zabawek dostępnych na rynku jest ogromny, jednak tylko rodzice znają właściwe potrzeby swojego dziecka. Zabawki Fisher Price spełniają swoją misję bawią i uczą kolejne pokolenia.

Zobacz wszystkie wydarzenia