Karta Moja Biedronka – co dzięki niej można zyskać?

4
Moja Biedronka to program lojalnościowy przygotowany przez popularny dyskont. W ramach akcji klienci sklepu otrzymują specjalne karty kwalifikujące do korzystania z atrakcyjnych promocji. Dowiedz się, czy warto przystąpić do programu i zbierać punkty.

Karta Moja Biedronka – korzyści

Osoby biorące udział w akcji Biedronki mogą gromadzić punkty i odbierać rozmaite nagrody za dokonanie zakupu. Mają też szansę dołączenia do akcji specjalnych stworzonych z myślą o posiadaczach kart. Na co dzień zaoszczędzą na wybranych produktach spożywczych. Okazje sprawdzą na stronie internetowej dyskontu albo w aplikacjach z gazetkami promocyjnymi. Jeszcze do niedawna w sieciach sklepów Biedronka zebrane punkty klienci wymieniali na uwielbiane przez dzieci maskotki, Świeżaki. Następnie dyskont oferował rodzinne wycieczki. Akcje specjalne dedykowane posiadaczom karty Moja Biedronka aktualizowane są co kilka dni. Przy wszystkich produktach biorących w danym okresie udział w promocji znajduje się odpowiednia informacja o zniżce za zakup.

Jak uzyskać kartę?

Aby otrzymać kartę Moja Biedronka wystarczy podejść do kasy w sklepie dyskontu i o nią poprosić, na przykład przy okazji zakupów. Uzyskuje się wówczas trzy karty – jedną główną oraz dwie mniejsze w postaci breloczków do kluczy. Mniejsze wersje można podarować swoim bliskim, by dokładali swoje punkty do wspólnego konta. Breloki przypisane do karty lojalnościowej skanuje się przy kasie, co jest równoznaczne z zeskanowaniem głównej karty, do jakiej dany brelok został wydany.

Jak aktywować kartę lojalnościową?

Aby skorzystać z karty Moja Biedronka podczas dokonywania zakupu, należy uprzednio ją aktywować. Zrobimy to przez internet albo telefon. Aktywacja Online odbywa się poprzez wypełnienie Formularza udostępnionego na stronie dyskontu w zakładce Moja Biedronka. Przy rejestracji konieczne okazuje się wprowadzenie numeru uzyskanej karty lojalnościowej oraz numeru PIN wskazanego na tejże karcie. Aktywacja Online ma pozytywny efekt po prawidłowym wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz po otrzymaniu wiadomości na założonym koncie lub wiadomości SMS na numer telefonu podany w trakcje aktywacji przez internet. Aktywacji Telefonicznej można dokonać poprzez dedykowaną infolinię pod numerem (0-22) 20-53-400. Po wprowadzeniu numeru i nawiązaniu połączenia, wybiera się opcję 1 na klawiaturze, by wypełnić formularz przez telefon. Przy rejestracji automatycznej wprowadza się numer karty, PIN, numer telefonu, imienia użytkownika karty oraz definiuje się hasło. Wraz z dokonaniem aktywacji internetowej bądź telefonicznej zakłada się konto. Logowanie do niego wymaga podania numeru karty i numeru PIN. W dowolnej chwili korzystający z akcji promocyjnej ma szansę zamienić PIN na unikalne hasło zgodne z wymogami regulaminu. Po zalogowaniu na konto użytkownik dokona zmiany danych albo sprawdzi liczbę zgromadzonych punktów.

Posiadanie Karty Moja Biedronka pozwala na korzystanie z promocji zorganizowanych dla uczestników programu lojalnościowego. Co więcej, gazetka Biedronka wyszczególnia produkty przecenione dla posiadaczy kart. Do wygrania dostępne są także atrakcyjne nagrody. Założenie konta nic nie kosztuje, a udział w akcjach specjalnych to szansa na zaoszczędzenie na zakupach.

Zobacz wszystkie wydarzenia