Dni otwarte w Apartamentach Górna. Przyjdź, zobacz i kup taniej ostatnie mieszkania!

0
Uwaga Mieszkańcy Dobrego Miasta i okolic! W dniach 12-13 października odbędą się Dni Otwarte znajdującej się na ukończeniu inwestycji Apartamenty Górna. Będzie to wyjątkowa okazja, by wejść do budynku i zobaczyć nasze mieszkania. Tylko w tych dniach będziemy na Was czekać na terenie budowy ze specjalnymi ofertami cenowymi. Obowiązywać one będą wyłącznie dla tych, którzy odwiedzą nas w piątek w godzinach 11-18 i w sobotę od 11 do 15. Będzie to też okazja do zakupu jednego z 8 ostatnich lokali po atrakcyjnej cenie. Przez dwa dni będziemy do Waszej dyspozycji i w pełni pokażemy Wam od środka naszą inwestycję.

Apartamenty Górna to realizowana przez Investeam inwestycja deweloperska w sercu Dobrego Miasta. W listopadzie tego roku oddanych zostanie 20 lokali mieszkalnych z wentylacją hybrydową, dużymi przeszkleniami i balkonami o powierzchni nawet 17 m2. Mieszkańcy tego trzykondygnacyjnego budynku do dyspozycji będą mieli halę garażową, komórki lokatorskie i windę. Na zainteresowanych czeka 8 ostatnich apartamentów o powierzchni od 51 do 70 m2, z pięknym widokiem na Łynę i bazylikę.

Zainteresowanych mieszkaniami zapraszamy na stronę www.apartamentygorna.pl a w dniach 12 i 13 października na Dni Otwarte pod hasłem „Kup taniej ostatnie mieszkania”. Na miejscu pomożemy Wam również w załatwieniu kredytu mieszkaniowego. Jeżeli chciałbyś zapytać o coś już teraz, zadzwoń do nas pod 661 411 611.

Źródło: Apartamenty Górna Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia