III Halowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych „Volley Mix 2018” w Kolnie

0
III Halowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych „Volley Mix 2018”. Realizowany w ramach zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez prowadzenie szkoleń sportowych, organizację imprez sportowych i rekreacyjnych” współfinansowany przez Gminę Kolno.

Dnia 24.11.2018r zakończyliśmy III Halowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych „Volley Mix 2018”. Tego dnia odbyły się również 4 ostatnie mecze VI kolejki:

PIDŻAMERSI – TEJSTYMY – 1:2 (11:25; 25:23; 3:15)

KOLNIAKI – LUTRY – 2:0 (25:9; 25:15)

FARCIARZE – TEJSTYMY – 0:2 (21:25; 18:25)

PIDŻAMERSI – KOLNIAKI – 0:2 ( 7:25; 4:25)

Końcowa tabela klasyfikacji wygląda następująco :

TEJSTYMY – I miejsce

KOLNIAKI – II miejsce

FARCIARZE – III miejsce

ISKRA KABINY – IV miejsce

PIDŻAMERSI – V miejsce

LUTRY – VI miejsce

III Halowy Turniej Piłki Siatkowej „Volley Mix 2018” odbył się w dn. 01.10 – 24.11.2018 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kolnie. Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie „Moje miejsce Kolno” w ramach realizacji zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez prowadzenie szkoleń sportowych, organizację imprez sportowych i rekreacyjnych – III Halowy Turniej Piłki Siatkowej i I Turniej Tenisa Stołowego”.

Do rozgrywek zgłosiło się zgodnie z regulaminem imprezy 6 drużyn z terenu Gminy Kolno.

Zaangażowanie wszystkich zawodników drużyn w walce o zwycięstwo przerosło nasze oczekiwania. Szczególne gratulacje należą się dla najmłodszych uczestników, którzy zrobili bardzo duże postępy w swojej grze w porównaniu do lat poprzednich. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pucharami, medalami i dyplomami. Były też upominki dla najmniejszych uczestników – kibiców, którzy dzielnie wspierali swoich rodziców w rozgrywkach.

Ponadto wybrano najlepszą zawodniczkę i zawodnika Turnieju, którzy otrzymali statuetki MVP :

– zawodniczka – Paulina Czaplicka z drużyny TEJSTYMY

– zawodnik – Piotr Wróblewski z drużyny TEJSTYMY.

Wspomnijmy również, że w dn.18.11.2018r zawodnicy drużyn biorących udział w Turnieju, byli na wyjazdowym meczu INDYKPOL AZS OLSZTYN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL w Olsztynie.

Dziękujemy sędziemu – Panu Andrzejowi Garbino – za profesjonalne i sprawiedliwe sędziowanie wszystkich meczy, dziękujemy serdecznie Wójtowi Gminy Kolno, Wicemarszałek Woj.Warmińsko-Mazurskiego – Pani Wioletta Śląska-Zyśk, wszystkim sponsorom, wszystkim członkom Stowarzyszenia „Moje miejsce Kolno” za pomoc w organizacji Turnieju oraz wszystkim uczestnikom – zarówno zawodnikom jak i kibicom.

III Halowy Turniej Piłki Siatkowej „Volley Mix 2018” uważamy za zamknięty i już dzisiaj namawiamy do przygotowań i treningów na następny Turniej.

Organizator Stowarzyszenie „Moje miejsce Kolno”.
Źródło: UG Kolno

dav
dav
sdr
sdr
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav

Zobacz wszystkie wydarzenia