Cyklu turniejów Młody Piłkarz Jonkowo Cup

0
W niedzielę 18.11.2018 r. odbył się pierwszy turniej, z cyklu turniejów Młody Piłkarz Jonkowo Cup, które będą się odbywały na sali gimnastycznej w Jonkowie.

Gościliśmy ponad 150 zawodników z różnych drużyn. Dużo piłkarskich emocji na boisku, trybuny wypełnione po brzegi a na koniec całe mnóstwo nagród, które rozdaliśmy. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc w organizacji a szczególnie naszym rodzicom bez, których nie dalibyśmy rady oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jonkowie za udostępnienie sali. 25.11.2018 r. zapraszamy na kolejny turniej.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)! MŁODY PIŁKARZ JONKOWO – POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznej w SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956
Źródło: UG Jonkowo

Zobacz wszystkie wydarzenia