Rodzinny turniej ASW Jonkowo

0
W dniu 27.11.2018 r. kilkadziesiąt osób wzięło udział w rodzinnym turnieju sportowym zorganizowanym przez Akademię Sztuk Walki Jonkowo.

Uczestnicy mieli od kilku do kilkudziesięciu lat. Nie zabrakło konkurencji indywidualnych i zespołowych, w których udział wzięli rodzicie wraz ze swoimi pociechami. Przez ponad półtorej godziny rywalizacji przeprowadziliśmy kilkanaście różnorodnych konkurencji, w których liczyły się szybkość, precyzja i dokładność wykonania. Gry i zabawy integracyjny pozwoliły na sportowo i wesoło spędzić czas rodzicom ze swoimi dziećmi.

Wyścigi w workach, turlanie się, zbieranie kulek na czas, w takich między innymi konkurencjach rywalizowali najmłodsi ze „starszakami”. W nagrodę za wzorową postawę każdy z uczestników otrzymał dyplom i pamiątkowy medal. Dla uczestników przygotowano także poczęstunek w postaci owoców i napojów. To wszystko ma propagować wśród dzieci, młodzieży i dorosłych zdrowy i sportowy styl życia, bez używek, dopalaczy, papierosów i alkoholu oraz jakichkolwiek innych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Nie zabrakło też słodkości przygotowanych przez rodziców za co serdecznie im dziękuję – mówi Marek Bębenek trener ASW Jonkowo. Dodatkowo spośród wszystkich uczestników biorących udział w zmaganiach wyróżniono troje, szczególnie wykazujących się wzorową postawą i zaangażowaniem. Wyróżnienia otrzymali: Marek Kiczkajło, Amelia Czerwińska oraz Jakub Smoliński. Z kolei tytuł najlepszego zawodnika rodzinnego turnieju sportowego Akademii Sztuk Walki Jonkowo decyzją jury otrzymała Michalina Leszek. Wyróżnieni oraz wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali upominki i nagrody przygotowane przez organizatora, a także gadżety ufundowane przez Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie. Po turnieju zebrani wzięli udział w balu Andrzejkowym, który poprowadził DJ Majonez. Impreza współfinansowana była ze środków Gminy Jonkowo.

Turniej był okazją do pokazania mieszkańcom Gminy Jonkowo alternatywy na spędzenie wolnego czasu wspólnie ze swoimi dziećmi. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem czy komputerem warto aktywnie spożytkować czas wolny od pracy. Zapraszamy do obejrzenie fotogalerii z turnieju.
Serdeczne podziękowania za świetną oprawę muzyczną składamy dla DJ Majoneza oraz dla rodziców za przygotowanie smakołyków. Podziękowania kierujemy również dla Gminy Jonkowo za finansowe wsparcie turnieju oraz Warmińskiego Banku Spółdzielczego za ufundowanie upominków dla najmłodszych uczestników imprezy.
Wszystkich tych, którzy aktywnie, na sportowo i wesoło chcieliby spędzić wolny czas zapraszamy na zajęcia karate do naszej Akademii w każdy wtorek i czwartek w godzinach: 17:00-17:45 (grupa dzieci 4-8 lat, zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate) oraz 17:45-19:00 (młodzież i dorośli).
Źródło: UG Jonkowo

 

Zobacz wszystkie wydarzenia