Czy w Dobrym Mieście powstanie stadion „DFM Arena”?

4
Czy w Dobrym Mieście powstanie „DFM Arena”?

 

Burmistrz Dobrego Miasta Jarosław Kowalski, prowadzi rozmowy z właścicielem firmy DFM na temat wybudowania stadionu z prawdziwego zdarzenia w Dobrym Mieście. Inicjatywa współpracy z prywatnymi inwestorami na terenie Gminy Dobre Miasto jest jednym z głównych sposobów finansowania największych inwestycji na terenie miasta.

Czy taka współpraca wyjdzie na dobre dla Gminy a co za tym idzie dla nas mieszkańców? Czas pokaże. Zapraszamy do dyskusji czy gmina powinna wchodzić w partnerstwo biznesowe prywatnych inwestorów z naszym gminnym majątkiem. Czy też gmina samodzielnie powinna inwestować w rozwój kluczowych inwestycji.

Czy to dobry pomysł żeby DFM wybudował stadion w Dobrym Mieście?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

4 KOMENTARZE

  1. Pan BURMISTRZ K. od początku swojej kadencji promuje się we wszystkich lokalnych mediach. Po raz pierwszy, w tym odcinku „wywiadowej” telenoweli nie wspomniał JAK ZAWSZE o żarówkach. Wspomina za to o czymś innym, prezentując jednocześnie, jak zwykle, duże braki, jeśli chodzi o dobre mianiery i profesjonalizm. Mowa o stadionie i jego EWENTUALNYM fundatorze. Jak można tak mocno wiązać swoje plany z czyimiś pieniędzmi i wszędzie mówić o tym bez ogródek? Gdzie tylko się da, wymieniane jest nazwisko właściciela DFM-u. W ten sposób próbuje się publicznie postawić go pod ścianą. Bardzo to nieprofesjonalne. że wywiera się na pana D.K. taki nacisk, stawiając go pod pręgierzem opinii publicznej, gdyby ośmielił się nie dać miastu swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Dlaczego, zanim ten pan podejmie decyzję, wszędzie wymienia się go z nazwiska? Zgodził się na to? Trudno uwierzyć. Druga mega-słaba kwestia to dwukrotne czepianie się w wywiadzie poprzedniego burmistrza. Czyżby to były kompleksy i świadomość nikłości swoich poczynań? Najwyraźniej burmisrz J.K. wychodzi z założenia, że „punktowanie” poprzednika przyniesie większy efekt i przykuje więcej uwagi niż jego własne przedsięwzięcia. SŁABE TO, BURMISTRZU! SŁABE JAK WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE WYWIADY I DOTYCHCZASOWE POSUNIĘCIA.

    • Odnosze takie samo wrazenie. Obserwuje z daleka i nie moge sie nadziwic, jak obecny burmistrz promuje siebie, zaczepnie krytykuje absolutnie wszystko, co zostalo wybudowane, prowadzone badz stworzone przez poprzednia administracje. A propozycja utworzenia obcementowanego bajora za kosciolem to totalna porazka na skale utopionych w nim milionow zlotych. Nie ma nigdzie na swiecie, nawet w najbogatrzych panstwach czegos takiego, jak bezinteresowny „sponsor”, co to za ladne oczy cos wybuduje. Szczegolnie miedzynarodowa wielka kompania!

    • 3-y miesiace po wyborach, oddany glos zmarnowany na tego Pana, wprowadza chaos, bajzel, klamie, kreci w tych swoich mowach na Sesjach, pomysly nie z tej ziemi: zbiornik retencyjny, wysepka, hotelik, mostek, narty wodne i stadion – PYTAM sie za CO??? a najlepiej wszystkich pozwalniac, lampy powylaczac, sprzedac co sie da – zaczyna od kamieniczek i od stodoly; prowadzi jakies negocjacje z Veolia ktorej chce wydzierzawic za jednorazowa rekompensate ZEC na 20 lat. A rekompensata na co NA UTOPIE zwiazana ze zbiornikiem retencyjnym?
      I to ciagle i nieustanne najezdzanie na bylego Burmistrza Trzaskowskiego. Panie Burmistrzu Kowalski czy Pan ma kompleksy wobec Pana Trzaskowskiego? Tych kompeksow jest chyba wiele…. a teraz wiem jakie.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here