Iwona Grażul ponownie wybrana na Sołtysa sołectwa Orzechowo

13

W dniu 19 marca 2019 roku w Orzechowie odbyło się zebranie wiejskie na którym wybrano Sołtysa oraz Radę Sołecką.
Sołtysem Sołectwa Orzechowo została wybrana ponownie Iwona Grażul. Podczas zebrania mieszkańcy Orzechowa mieli okazję omówić najważniejsze problemy z obecnym Burmistrzem Jarosławem Kowalskim.

 

 

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

13 KOMENTARZE

 1. Niech kowalski powie z czego będziemy utrzymywać jego sadzawkę?
  Dlaczego kowalski nie prosi o pieniądze na remont dróg a ma czas latać jak oszalały i prosić o pieniądze na sadzawkę? Tak nie działa dobry gospodarz.

 2. brawa dla mieszkańca tego starszego siwego pana, który zwrócił uwagę panom Łańce i Kowalskiemu. Panowie po co jeździcie teraz po wsiach niby wybory sołtysów i rad sołeckich. Tak naprawdę to skaczecie sobie do gardeł, kłócicie się WSTYD. Dopiero widać jak obydwaj panowie się zachowujecie, jakie są stosunki między wami. wy nie potraficie w ogóle rozmawiać z ludźmi. Ciągle w każdej wsi te same głupoty są opowiadane. Naprawdę skończcie państwo te rozjazdy po wsiach dla jakiegoś lansu czy jak to zwać. Ot jadą włodarze do następnej wsi i dawaj grzędolić a to drogi a to długi i tak w kółko. Jak nie chcecie czy nie wiecie co macie robić to dajcie sobie spokój. Takiego wstydu jak jest teraz nigdy nie widzieliśmy.Takiego obciachu.

  • A ja się nie zgodzę. Dobrze, że Pan Ryszard Łańko i pozostali Radni jeżdżą na te spotkania. Dzięki temu kowalski nie może bezkarnie siać swojej kłamliwej propagandy.
   Nie masz też racji jeśli chodzi o zachowanie Pana Łańki. Bardzo mądrze mówi. Na pewno nie ma powodów do wstydu. To jest mądry człowiek.
   Mądrze też mówi Pan Bartosz Kurantowicz, na przykład w Praslitach. Podobnie jak Pani Małgorzata Konczalska.

  • Porownanie tego ‚starszego pana’ o klocacych sie Panu Burmistrzu i Panu Przewodniczacym bylo nie na miejscu… jak mozna tak sie zachowac … brak slow… mozna dyskutowac, mozna sie niezgadzac z jednym Panem czy z drugim, wyrazic swoja opinie ale takie obrzydliwe zachowanie i takie porownanie to jest DNO. Ten ‚starszy pan’ powinien byc – delikatnie mowiac – wyproszony z sali. Dziwie sie ze nikt nie zareagowal.

  • a to są dopiero ich początki.
   szybko się uczą i już punktują bezprawne działania tej ekipy, a co najmniej hamują zapędy w oderwania od rzeczywistości odmęty .
   a co będzie dalej, jak dziewczyny bardziej zaczną zgłębiać zawiłości bytu samorządowego?
   powodzenia i wytrwałości w tępieniu utopijnych i bezprawnych wizji

 3. A ja nie mogę słuchać jak się ludziom wmawia bzdury!!!
  Zamiast brać dofinansowanie z Cittasolw na „zbyteczne bulwary” trzeba było wziąć z innego programu dofinansowanie na bardziej potrzebne ludziom do życia dobra jak np. sieć kanalizacyjną w Orzechowie
  Ps. Zresztą „bulwary” to zbyt duża i niewłaściwa nazwa – Ta inwestycja to tylko zwykłe, skromne, słabej jakości, tanie chodniczki – niestety 😕

  • te „złote tarasy” nad Małą Łyną na wiosnę i latem pięknie porosną pokrzywami i innym zielem. Zobaczymy wtedy kto to będzie pielęgnował,i za ile? Trwałość zastosowanych rozwiązań – do 3 lat….

   • @Adam W.
    Kto odpowiada w gminie za dbanie o mienie gminne, w tym te ,,złote tarasy”?

    Gdyby burmistrzem był KTOKOLWIEK inny, dbałby o zastosowane rozwiązania i po upływie 3 lat.

  • Nie ma równych w całej Polsce. To ewenement na skalę krajową, a może i światową. Tylko ktoś taki jak kowalski może szukać boćka i lecieć z tym do brukowca. Jaki inny burmistrz poza kowalskim powiedziałby, że chciał zamówić mszę za powrót boćka? No jaki? Żaden. Wymiata kowalski i nie ma sobie równych! Ewenement na skalę kraju. Proszę Państwa, APLAUZ!

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here