Paweł Paszkiewicz nowym Sołtysem sołectwa Głotowo

6

W dniu 21 marca 2019 roku w Głotowie odbyło się zebranie wiejskie na którym wybrano Sołtysa oraz Radę Sołecką.
Sołtysem Sołectwa Głotowo został wybrany Paweł Paszkiewicz. Podczas zebrania mieszkańcy Głotowa mieli okazję omówić najważniejsze problemy z obecnym Burmistrzem Jarosławem Kowalskim.

 

 

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

6 KOMENTARZE

 1. Burmistrz nie cacka się z radnymi. Króciutkio stawia sprawy i nie ma dyskusji. Trochę inaczej to wygląda niż za poprzedniej władzy. Trzeba obserwować dalsze działania i zobaczymy czy lepiej będzie czy gorzej.

 2. Na zebraniu w Głotowie kowalski powiedział, że będzie wyciągać pieniądze na rzecz naszych wydatków tu w mieście. Powiedział: Będę wyciągać pieniądze. Tego nikt nie robił, a wiecie, że ja to robię, bo, bo ja to umiem robić.
  Czy ktoś może podać sumy, które kowalski do tej pory zdobył?

 3. Co na zebraniu sołeckim w Głotowie robią radne z Przysiółka Dolnego i Przysiółka Górnego, w dodatku siedząc za stołem prezydialnym. To jest zebranie sołeckie zwołane na wniosek burmistrza, w celu wyboru sołtysa i rady sołeckiej, a nie uprawiania polityki jak na radzie miejskiej.

  • Bardzo dobrze, że nasi Radni jeżdżą na te zebrania. Przynajmniej kowalski nie może bezkarnie uprawiać swojej propagandy i polityki oczerniania poprzednich włodarzy.
   Za to kpiną jest zachowanie urzędnika Wyszyńskiego. Różne rzeczy można powiedzieć i myśleć o Panu Pietrulewiczu, ale urzędnicy za Pana Burmistrza Trzaskowskiego wiedzieli co to kultura i potrafili zachowywać się jak na urzędników przystało.
   Nawet na sesji urzędnik Wyszyński zachował się karygodnie i miał czelność robić Panu Łańce uwagę, że czekał godzinę na zabranie głosu. Bezczelne zachowanie.

 4. kto tu rządzi ?
  odkrywca, który będzie wyciągał od banków pieniądze na sponsorowanie inwestycji.
  cudotwórca lepszy od morawieckiego
  mało tego on to umie robić, a wy przez 31 lat tego nie widzieliście, o wy ślepi.
  i teraz nie będzie wam podatków umarzać, choć spełniacie kryteria do umorzenia, o nieee.
  strażacy bawią się mechanicznie, no gość ma gadane, a gawiedź łyka te brednie.
  te wyimaginowane problemy, to chleb powszedni wszystkich samorządowców w kraju.
  trzeba tylko umieć wybierać mniejsze zło a nie pieprzyć w niemocy.
  nie mamy tu kopalni węgla kamiennego, żeby do budżetu dawała nam wory z kasą.
  każdy krawiec kraje jak materii staje. kombinuj jak poprzednik, to będziesz miał kasę, a strażakom to se możesz zabronić jechać ratować czyjeś życie – akurat cię posłuchają. oni są troszkę mądrzejsi, i wiedzą co to jest stan wyższej konieczności. jak most nie nadaje się do użytku, to go zamnknąć, a wodę to, lać do tego nibyzalewu – będzie za darmo.

 5. Jak długo jeszcze będzie pieprzył o tym że wybudowano przedszkole że Ciechocinek weź się za robotę i pokaz w końcu co potrafisz a nie pieprzysz w kółko to samo

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here