W Dobrym Mieście powstaje pierwsza ponadpodstawowa klasa sportowa. [sonda]

7

W Dobrym Mieście powstaje pierwsza ponadpodstawowa klasa sportowa.

 

 

.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu ze szkołą www.zsdm.edu.pl

Czy w Dobrym Mieście powinna powstać ponadpodstawowa klasa sportowa?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz wszystkie wydarzenia

7 KOMENTARZE

 1. Pan Abako dalej podobnie jak pan Burmistrz uprawiają swoją politykę. Idą na całość bez zahamowań. Teraz wypromują pana Pytlarczyka bo jest z nimi. Kto mówi jednym głosem temu trza coś dać.

  • Nawet jeśli poprzedniej Władzy wydawało się przez chwilę inaczej, Pan Pytlarczyk od samego początku miał po drodze wyłącznie z Abaką i Kowalskim. Tylko oni obiecają mu stadion na miarę Poznania, jednocześnie bez zahamowań gardłując banialuki o stanie gminnych finansów i wyprzedając ostatnią piędź naszej ziemi.
   Pomimo absurdalności pomysłu Pana Pytlarczyka o potrzebie budowy stadionu za 3 miliony, najważniejsze, że Pan Pytlarczyk jest z naszymi Dziećmi i naszą Młodzieżą. Najwięcej tego miodu z politycznego przydziału skapnie właśnie naszym Dzieciom i naszej Młodzieży. I z tego się cieszmy.

   ——-
   https://twitter.com/asystentsoltysa

   • a mnie się wydaje, że pan Jelonek Pytlarczyk robi dalj swoje, robił za poprzedniej władzy, robi obecnie. I dobrze. Nie dajmy się zwariować tej lokalnej wojence.

    • Robi swoje. Obecnie będzie mu znacznie łatwiej. Ale ze względu na nasze Dzieci i naszą Młodzież, cieszmy się. Pan Pytlarczyk NA PEWNO zrobi więcej dobrego i mądrzejszego przez jedną kadencję Abaki i Kowalskiego niż oni przez tych kadencji 5.
     Pocieszające jest zwłaszcza to, że Pan Pytlarczyk potrafi dążyć do celu, ale nie po trupach i wbrew wszelkiej logice. Póki co, zadowoli się profesjonalną bieżnią. Rozumie, że liczy się klasa sportowa. Będzie ona dobrą platformą też dla innych sportów, jak choćby siatkówki, która dzięki zwłaszcza nieocenionemu Panu Trenerowi Bogdanowi Waszkielowi jest u nas na świetnym poziomie.
     Tak jak filia szkoły muzycznej to był doskonały pomysł, tak samo oceniam pomysł utworzenia klasy sportowej.
     Chwała Panu Pytlarczykowi, że potrafi cieszyć się szczerze z pozornie małych kroków. Potrafi dla dobra naszych Dzieci i naszej Młodzieży zadowolić się pozornie drobną, w tym wypadku ,,jedynie” profesjonalną bieżnią. Może za lat 10, oby znacznie krócej, doprowadzi go to do stadionu nie za 3, ale chociaż za połowę tej ceny.
     ——-
     https://twitter.com/asystentsoltysa

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here