Janusz Plich nowym Sołtysem sołectwa Podleśna

13

W dniu 02 kwietnia 2019 roku w Podleśnej odbyło się zebranie wiejskie na którym wybrano Sołtysa oraz Radę Sołecką.

Sołtysem Sołectwa Podleśna został wybrany Janusz Plich. Podczas zebrania mieszkańcy Podleśnej mieli okazję omówić najważniejsze problemy z obecnym Burmistrzem Jarosławem Kowalskim.

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

13 KOMENTARZE

 1. Po obejrzeniu tych wyborów, jestem mocno zażenowany nowym sołtysem, już na dzień dobry mówi, że on będzie władzą wykonawczą, już jak nasz burmistrz rozlicza poprzedniego sołtysa i wylicza co było złe i jakie to on zmiany dokona, chyba był pewny że zostanie sołtysem gdyż jak sam mówi już dzień wcześniej jeździł sprawdzał drogi. Oj nieładnie Pan zaczął.

  • Zazdroszczę wam,naszej pani soltys takie głupoty jak drogi nie interesują-oj nie narzekaj,inni mają gorzej,no dobra,zgłoszą w gminie- miesiąc dwa pozniej- ojej,to jeszcze nikt nie był.I tak cały czas

 2. Ten cały Kowalski w ogóle nie wie co mówi. Nagada naobiecuje we wszystkich wioskach że drogi zrobi a tak naprawdę z czego to narobi. Tamten Trzaskowski przez tyle lat łatał po troszku. A teraz wszyscy chcą a ten obiecuje. Oj człowieku cóż ty narobisz. Chcemy to zobaczyć. Wszystkie pieniądze wydasz i dalej nic nie będzie widać. Po co obiecujesz. To samo i w gminie ludzie idą po mieszkania a Burmistrz Kowalski mówi że załatwi. Kupa śmiechu. Tak nie można. To nieuczciwe.

 3. Tak nie można. Ludzie atakują Kowala a nie wiedzą ze taki budżet zostawił mu poprzednik a radni nie dają mu manewru.Trzeba poczekać aż nowy budżet ustala.A na drogi są dotacje rzadowe- 6 mld.zł.- tyle ze trzeba mieć wkład własny a gmina jest bardzo zadłużoną przez te szaleństwo Trzaskowskiego z laweczkami na całym mieście. Trochę cierpliwości- Będzie dobrze

  • HaDes zachowujesz się jak szczekaczka za czasów komunistów. Kowalski myśli, że świetnie to obmyślił. Ma swoich bulterierów. Szczególnie dwa bulteriery w grupie fejsbukowej ,,działają” i ciągle sieją propagandę i dezinformację. Bulteriery jak Kowalski oczerniają i za wszystko obwiniają poprzednią władzę.
   Kowalski znał budżet. A jeszcze lepiej znała budżet jego skarbniczka. Żadne twoje szczekanie nie przykryje prawdy o tym, że każdy dałby radę tylko nie Kowalski.

 4. Hades jakim ty jestes idiotą uczepiles sie tej pani sołtys z Nowej Wsi idz jej powiedz w oczy a nie anonimowo wylewaz zale juz czytac sie nie chce.Co do budzetu bardzo dobrze Kowal wiedzial bo sam na niego glosowal tak samo o Ciechocinku czy senior plus nawet radni z jego opozycji bedacy w poprzetniej kadencji o tym mowie ze to nie winna Trzaskowskiego ani zaslugi tylko radnych i gadnie jaki to Kowal biedny ze nic nie wiedzial to jest smieszne mogl nie startowac bylo tylu chetnych ze nikt by nie plakal ze Jarus odpuscił. Co do budowy drug co ty chcesz w tej Nowej wsi budowac sobie pod domem droge ????Wam tylko chodnika brakuje .A ludzie maja drogi jak ser to jest problem mnie osobiscie smiesza te obiecanki bo przeciesz na sesji zabronil skladac projekty o kase unijne na droge a teraz bedziemy remontowac za co no tak wyprzedamy co sie da albo sponsorow znajdziemy

 5. Do Pana Jana. W związku z tym, że zostałem, jako Sołtys wywołany do tablicy mam pytanie. Czy Pan jest mieszkańcem Podleśnej? Czy zna mnie Pan? Czy śledził Pan moją działalność na rzecz mojej wsi?. Owszem spodziewałem się takiego wyniku i bardzo jestem kontent. Dziękuję tym, którzy mi od dawna kibicują. A jeśli chodzi o drogi, to tak jak mówiłem. Właśnie w ten piątek ruszyła naprawa drogi powiatowej Podleśna Kabikiejmy. Czy to źle????? Czy to źle, że jako jedyni nie mamy placu zabaw dla maluchów? Niech Pan przestanie ciągle narzekać i pokaże co Pan zrobił dla otaczającej Pana społeczności. A dla wszystkich polecam utworzoną przeze mnie nową, po wyborach sołtysa stronę na Facebooku. „Podleśna-sołtysowe wieści”. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców naszej Gminy i całych Warmii i Mazur. Sołtys Podleśnej , Janusz PLICH

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here