Anna Barbachowska wybrana na Sołtysa sołectwa Cerkiewnik

10

W dniu 08 kwietnia 2019 roku w Cerkiewniku odbyło się zebranie wiejskie na którym wybrano Sołtysa oraz Radę Sołecką.

Sołtysem Sołectwa Cerkiewnik została wybrana Anna Barbachowska. Podczas zebrania mieszkańcy Cerkiewnika mieli okazję omówić najważniejsze problemy.

.

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

10 KOMENTARZE

  1. Ja swoje dziecko na pewno przepiszę do Barcikowa, będę dużo spokojniejsza. A sytuacja w szkole zmieniła się o 360 stopni.

  2. To jest chore. Szkoła w Barcikowie ma jedna z lepszych opinii, było tak od zawsze uczniowie, którzy opuszali mury barcikowskiej szkoły, byli postrzegani nie tylko jako mądre i zdolne dzieciaki, ale przede wszystkim jako dobrzy ludzie. Obowiazkiem szkoły jest uczyc, ale NASZA szkoła dodatkowo rewelacyjnie wychowuje dzieci. Pani dyrektor Gabrysia jest lwicą walczacą o te placówkę, ma super zespół oddanych i wyrozumiałych pedagogów. Szkoła sie coraz lepiej rozwija i naszym obowiazkiem jest pomóc jej przeżyc ten trudny dla niej czas. Badźmy solidarni, nie dajmy przerobic tak fajnego i bezpiecznego mejsca pobytu naszych pociech na kolejny ‚ lokal socjalny ‚.

  3. Pan Burmistrz to chyba ma problemy z pamięcią. W Cerkiewniku obiecał finansowanie dojazdów, a w innych wioskach nie. Obiecuje co mu pasuje i myśli że, nikt tego nie wyłapie. Nieładnie! Szkoła w Barcikowie jest wizytówką wsi, bez niej zostanie pustynia.

  4. Niezapominajcie że Barcikowo ma EDKA !!!! A Edek umie czynic cuda . Dał nam asfalt w Barcikowie za darmo do Knopina to i załatwi że i szkoła bedzie i dojazdy będą . Nawet chodzą słuchy że mają Zalewską odmłodzić jak Madonne i ma znowu uczuć Śpiewu .

  5. Jak mój syn 4 lata temu szedł do barcikowo to był płacz. Dzisiaj jest inna kadra i moja dwójka dzieci jest zachwycona ta szkoła i ja też. Przy nowej Pani dyrektor ta szkoła ma duże szanse na rozwój.

  6. Cieszę się z wyboru Pani Anny Barbachowskiej. To charakterna kobieta i bardzo poświęca się dla naszej wsi. Gratulacje!

  7. Z pana burmistrza jest bardzo dobry polityk. Nadawałby się nawet do rządu – każdemu mówi to, co chce usłyszeć. Szkoda tylko, że przy tym niektórych okłamuje, więc nie wiem, czy branie przykładu z rządu to dobry pomysł. A co do szkoły w Barcikowie, to szkoda, że ludzie nie widzą, ile takie szkoły jak ta mają zalet. W efekcie liczy się nie to, jakie kto ma oceny, a co tym młodym ludziom w głowie zostaje i jak będą sobie radzili dalej. Taka szkoła przekaże im nie tylko więcej wiedzy, ale również kultury i szacunku do innych osób. Zastanówcie się, czy dobrze robicie zabierając z niej dzieci.

    • Nie ma co się niepokoić. Czas się przyzwyczajać. Coraz więcej ludzi widzi, że kowalski mówi, co ludzie chcą akurat usłyszeć. Na tym polega jego polityczny sukces. Ponieważ kowalski nie cofnie się przed żadną manipulacją.

  8. Najpierw z musu dzieci trzeba przenosić do D. Miasta bo nie utworzą klasy a teraz kiedy dziecko się zintegrowało w nowej szkole. Znow przenosić do Barcikowa?? Śmiech na sali. Nigdy w życiu.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here