Zaginął mieszkaniec Dobrego Miasta Pan Tadeusz Sawicki.

1

Zaginął mieszkaniec Dobrego Miasta Pan Tadeusz Sawicki.

Poszukiwany wyszedł z domu (zabierając ze sobą rower) mieszczącego się na ul. Gen. J. Dąbrowskiego w poniedziałek 1 kwietnia 2019 roku i do tej pory nie wrócił.
Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, bądź widział Pana Tadeusza proszony jest o kontakt z dobromiejską Policją tel.: +48 (89) 526 29 30.

Zobacz wszystkie wydarzenia

1 KOMENTARZ

  1. Pan zaginął 1 kwietnia, a informacja pojawia się 10 kwietnia?? Przecież wiadomo, że największe szanse na odnalezienie osoby zaginionej są w 2-3 pierwszych dobach, kiedy zaginiony może przebywać możliwie blisko swojego miejsca zamieszkania. Taka spóźniona informacja stanowi też o potencjalnie znikomej ilości ewentualnych świadków – człowiek nie pamięta, co jadł 3 dni temu na obiad, a co dopiero, czy widział jakąś osobę 10-11 dni wstecz.
    Na stronie Policji polskiej widnieje informacja, że przypadku prowadzonych poszukiwań osób zaginionych czas nie jest sprzymierzeńcem.
    Oczywiście z serca życzę Bliskim pana Tadeusza, jak i jemu samemu, by odnalazł się cały i zdrowy.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here