Izabela Kanabrocka-Szulęcka nowym Przewodniczącym Zarządu Rady Osiedla Śródmieście w Dobrym Mieście.

33

W dniu 11 kwietnia 2019 roku w Dobrym Mieście odbyło się zebranie Osiedla Śródmieście w Dobrym Mieście na którym wybrano Przewodniczącego Zarządu oraz Radę Osiedla Śródmieście.

Przewodniczącym Zarządu Rady Osiedla Śródmieście w Dobrym Mieście została wybrana Izabela Kanabrocka – Szulęcka. Podczas zebrania mieszkańcy osiedla mieli okazję omówić najważniejsze problemy.

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

33 KOMENTARZE

 1. Ten cały psycholog to bardzo nie honorowo i nie ładnie postąpił bo przecież powiedział że wyjeżdża to po co miejsce w zarządzie rady osiedla blokuje innym? Wstyd!

 2. Pani Izo myśl pani jako radna i będzie dobrze. Dlatego panią wybraliśmy. Tylko nie trzyma pani z kręgiem ludzi którzy źle pani życzą.

 3. Ta cała śmieszna Kanabrocka była najgorszą radną w ostatnim trzydziestoleciu. Robiła mnóstwo hałasu i tylko biła pianę a nic nie zrobiła. Wszyscy wiedzą dlaczego Trzaskowski przypomniał ten żart o gołębicy. No ale parcie na szkło Kanabrockiej nie przeszło i teraz będzie przeć jako przewodniczący.

 4. Należy pogodzić się z tym, że czasy, gdy pewne kandydatury mogły dziwić, skończyły się.

  Jak pani Izabela nadaje się do rządzenia mieliśmy okazję oglądać przez ostatnie 4 lata.
  Ostatnie wybory do Rady dały nadzieję, że ktoś przemówił do rozsądku lub jakaś refleksja napłynęła.
  Jednak, tak jak pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, tak nieubieganie się o mandat radnego nie świadczy, o porzuceniu marzeń o podboju Ratusza.

  W sieci pojawił się news o powołaniu nowej społecznej rady szpitala.
  Rada to taki organ wspierająco-doradczo-kontrolny utworzony w czasach, gdy istniało realne zagrożenie ostatecznego wyłączenia światła w szpitalu.

  W ostatniej radzie znalazł się były konserwator szpitala. Dziś ten konserwator to gość. Nowym nabytkiem, który ma wspierać i kontrolować dyrektora szpitala jest była radna, która pomijając fakt, że da się lubić, całe życie zawodowe opierała o ladę sklepową. Na pewno doradzi, poradzi i zaradzi, a jakby jednak był problem, to grilla urządzić ma gdzie.

  I kto nam zabroni robić jajca z pogrzebu?
  🙁

  • Zazdrość was zżera i nic więcej ! możecie poopluwać porzadnych ludzi anonimowo bo pod nazwiskiem żaden z was by nie śmiał nawet jednej literki postawić. Boli cie że się nie dostałaś na przewodniczącą osiedla ? boli cię że nadal Pani Ulewicz coś chce w tym mieście robić społecznie ? Boli cię że na przysiółku dolnym wybrali Pana Borowika a nie Haraniową a na dodatek Borowik jest też w radzie społecznej szpitala ? Oj BOLI BOLI co? Trzeba zażyć jakąś tableteczkę jak tak bardzo boli 🙂 Poboli , poboli i przestanie 🙂 Nie bój nic 🙂

   • Pajacykom już podziękujemy. Wy jako klaszczersi jesteście na prawdę słabi. Cieszy was oswojony, propagandowy bocian, urodzone w nocy źrebię i pewnie każda wykluta kaczka w gospodarstwie k/ Dobrego Miasta. Klaszczecie na widok boćka, euforia niczym wygrana w Lotto, ale nikt z przyklaskiwaczy nie zapyta gdzie ta fota bociana z zielonym garbatym szczęściem została zrobiona. Nie kojarzę w mieście takiego parkingu. Może któryś pajacyk mnie oświeci? To po pierwsze.
    Po drugie. Szanowni państwo z Pajacykowa na prawdę myślicie, że oprócz kilku pań i panów piszacych oficjalnie na fb wszyscy kochają pana J? Tkwijcie w tym swoim myśleniu dalej, powodzenia. Ogrom ludzi czyta i na szczęście wyciąga wnioski. Nie każdy chce pisać czy lajlować, zresztą z wiadomych względów.
    Po trzecie. Czy ja zazdroszczę czegoś p. Werce czy panu JB? Absolutnie nie. Toć to towarzystwo wzajemnej adoracji, jeden pcha drugiego. O pracy społecznej wypowiadać się nie będę, ale nikt przy korycie nie działa bezinteresownie! To stary nieaktualny slogan nie mający w dzisiejszym świecie dobromiejskiej polityli racji bytu.
    Po czwarte. Pamietajcie pajacyki żeby na zlocie niby garbusów skakać wysoko do góry i głośno klaskać w rączki. Hop do góry jak bezmyślne kangury.
    Na razie tyle.

   • „Opluwanie, zazdrość, tchórzostwo, ból, tabletka”

    Jeżeli sugestia, że radna Iza była słabą radną było pluciem, to ktoś z nas nie rozumie znaczenia tego słowa.

    Zazdrościć byłej radnej Weronice tego, że chce społecznie „pomagać” w zarządzaniu szpitala, a nie ma do tego przygotowania merytorycznego, to w ogóle można?
    Tu nie ma mowy o żadnej zazdrości, lecz przemawia smutek. Smutek, że za budowanie bierze się wędliniarz, a za wędliny ślusarz.

    Czy boli mnie to, że Pan grzeczny Jarosław został przewodniczącym osiedla? Nie, nie boli mnie. Mnie martwi to, że mieszkańcy nie mają elementarnej wiedzy o tym, kto mógłby lepiej zarządzać.

    Oczywiście na koniec zaapeluję o NIE DLA podwyżek płac nauczycieli!
    Nauczyciele mają być zrównani z pracownikami robót interwencyjnych, co w dłuższej perspektywie zapewni nam bezpieczeństwo w szkołach. Bezpieczeństwo, że gdy nauczyciele obrażą się i odejdą z pracy, to bez problemu w ich miejsce postawi się kogoś, kto umie czytać i wie, że Prezes chce naszego dobra, więc nie zawracajmy sobie głowy polityką.

    Krytyka nie równa się pluciu na kogoś!

    • Ktoś zapyta:
     „a czego może nasze dzieci nauczyć, ktoś, kogo kompetencje są na tyle niskie, że można zastąpić go każdym?”

     „Generalnie powiem Państwu, że szkoła to przeżytek, gdy ma się telewizor i komputer”

     Masarze do wioseł
     wioślarze do mas.
     Lekarze do kosy,
     kosiarze do kas.
     Sportowcy do biura
     biurowcy na wschód.
     Tak jeszcze lat parę
     i Polska kaput

 5. a Harań już biedna nie wie gdzie ma wystartować i jak ten bociek lata i lata. krąży i krąży, szuka swego gniazda i jakoś znależć biedna nie może. Myślała, że ją sołtysową przysiółka dolnego zrobią a tu klops. Wybrali Borowika. Nie chcieli ja jaka sołtysową to się wepchała przynajmniej do zarządu. Myślała, że przyjmą do pracy do mopsu za Pana Grygiańca a tu następny pasztet 🙂 Jakie nam jeszcze stanowiska w gminie zostały panie burmistrzu ?

  • Spokojnie, nie martw się o p. Beatę. Nie wszystkie czołowe klakierki z kampanii wyborczej otrzymali stanowiska więc martw się o kolesi czy im coś skapnie. Jednego proponuję na stanowisko głównego budowlańca nieruchomości w DM, będzie chłopina ocieplał kamienice i stodołę, ewentualnie drapał wilgoć ze ścian. Drugi będzie organizatorem marszów w koło ronda. Nawet jak mu będzie ciemno to wedle gustu nałoży latarkę czołową i sobie poświeci.

  • Wyleniałe Bocianie Gniazdo widząc to nowe zainstalowane na baszcie przez bohaterskich strażaków zwątpiło w swoją misję na tej dobromiejskiej ziemi i zapowiedziało, że niebawem odjedzie, gdzieś, gdzie lud Boży nie potrafi jeszcze oddzielić ziarna od plewów.

   Niestrudzony orędownik chamstwa ex brzytworęki caman przebiera nóżkami za posadką, której nie jest wart, ale Ratusz wydaje niepokojące sygnały, tzn brak propozycji.
   Być może w rozdrobnionym OSIRze znajdzie się fucha kierowcy kosiarki spalinowej lub jakaś konserwacja, ale niewątpliwie po wielkich zapowiedziach reorganizacji wszelkich organizacji nie ma w Ratuszu chętnego do zorganizowania tego.

   Dziatwa wyjąca za wprowadzeniem rewolucji także czeka, łypie oczkami, przełyka ślinę:
   „Pewnie jeszcze zapytają nas o wykształcenie podczas rekrutacji ”
   myśli sobie zagłębie trolli,
   „a nas przecież od książek zawsze głowa boli”.

   Tak więc nie płaczcie nad losem Hanki, co w kartony przyłożyła z bańki,
   ani o Beacie bo wy nawet do pięt jej nie dosięgacie 🙂 😉

   • glosowalem na Kowala i bardzo teraz zaluje bo widze ze za Haraniowa to on nosic teczki jej nie moze wszystko na glowie postawil

   • Słyszałem, że po spotkaniu wyborczym wazelinę spod stołu sprzątano do wiader łopatami.
    Facet wciska ciemnotę mieszkańcom, że SGT nie dał kasy na remont elewacji bo jest ogólnie be i fe. Mieszkania są PRYWATNE więc zupełnie nie rozumiem skąd w ogóle pomysł aby remont robić na koszt nas wszystkich czyli PODATNIKÓW. Panie były przewodniczący, wizytówką miasta są kamieniczki czy to sie panu podoba czy nie. Wyraz temu dali mieszkańcy i RM.
    Co do szarego blokowiska przy rondzie. To byli, obecni i przyszli radni mieszkający w tych ceglanych blokach powinni się wstydzić, że przez tyle lat nie wykonali remontu elewacji. Teraz to w planach są remonty pałacu dla kleru więc i za tej kadencji remoncik przejdzie koło nosa.

 6. Pani Szulęcka prawie płacze, gdy mówi (można odsłuchać od 31:41): Żebyśmy siebie nawzajem nie krytykowali, żebyśmy nie siedzieli przy komputerach, żebyśmy nie obgadywali jeden drugiego.
  Niech Pani Szulęcka zacznie od siebie i w swoją pierś się najpierw uderzy.
  Nijak się słowa Pani Szulęckiej mają do treści i propagandy z prowadzonej przez nią i jej kolegę grupy na Facebooku.

  • Specjalista od dociepleń zabytków i usuwania wilgoci niebawem się wypali. Zamilkł już z lekka bo (chyba) na hipokrytycznym wspomnianym portalu nie odniósł się do nieco rozbieżnej teorii, którą niedawno głosił do oficjalnej informacji z Lasów Państwowych. Sprawa dotyczy oczywiście hektarów lasu w Swobodnie. Rzetelność i prawdziwość odpowiedzi UM na interpelację jednej z mieszkanek pozostawia wiele do życzenia. Jest po prostu żenująca.
   Klakierki dalej klaszczą, kundelki szczekają. Jak tam bociek? Jajka już są?

   • Po spotkaniu z kowalskim oswojony bociek zaginął. Ostatni raz był widziany przy tym jego garbusie. Od tamtej pory nie widziano już boćka w mieście.

  • Jaka tam hipokryzja pani przewodniczącej, ona apelowała o to żebyśmy na publicznych stronach się nie krytykowali. To co się dzieje w jej prywatnym folwarku, pod tytułem grupa na Facebooku dla wybranych mieszkańcow, to co ci do tego drogi kolego. Tam można więcej, tam obowiązują inne zasady.

 7. Jaka tam hipokryzja pani przewodniczącej, ona apelowała o to żebyśmy na publicznych stronach się nie krytykowali. To co się dzieje w jej prywatnym folwarku, pod tytułem grupa na Facebooku dla wybranych mieszkańcow, to co ci do tego drogi kolego. Tam można więcej, tam obowiązują inne zasady.

 8. Nikt nikomu nie broni tam być kolezko. Droga wolna. Chciałam to jestem i tyle w temacie.

  • Ojej, twoja historia zmieniła moje życie…Jesteś powiadasz i bezmyślne klikasz kciuczki dla największego zadymiarza w mieście? Wypowiedział się już kolega J nt. hektarów w Swobodnej i pisma w tej sprawie z LP i UM? Taki w temacie podobno był. Nawet grupowa analiza sprawia wam trudności? Tak mi przykro. Tu nawet psychiatra nie pomoże.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here