Agnieszka Witkowska Przewodniczącym Zarządu Rady Osiedla Przysiółek Dolny w Dobrym Mieście

4

W dniu 16 kwietnia 2019 roku w Dobrym Mieście odbyło się zebranie Osiedla Przysiółek Dolny w Dobrym Mieście na którym wybrano Przewodniczącego Zarządu oraz Radę Osiedla Przysiółek Dolny.

Przewodniczącym Zarządu Rady Osiedla Przysiółek Dolny w Dobrym Mieście została wybrana Agnieszka Witkowska. Podczas zebrania mieszkańcy osiedla mieli okazję omówić najważniejsze problemy.

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

4 KOMENTARZE

    • To samo, co zrobił ze złamaniem ustawy antykorupcyjnej przez swojego przyjaciela.
      Wypuści oswojonego bociana i niech ciemny gmin się cieszy. A po cichu trwają przygotowania wyprzedaży naszej historii.

  1. PROBLEM SMOGU MOZNA SZYBKO ROZWIAZAC PODŁANCZAC WSZYSTKO DO CIEPŁOWNI !!! OCZYWISCIE KOSZTA DUŻE ALE ZA TO JAKI ZYSK BEZCENNE CZYSTE POWIETRZE DLA PRZYSZLYCH POKOLEN !! wymiana piecow to gówno warte pomysły !!

    • Masz rację i powinna to robić Gmina i dlatego kowalski nie powinien zamykać ZEC i oddawać jakiejś spółce veolia co to nie wiadomo co będzie sponsorować tylko szukać dotacji, brać kredyty nawet i podłączać do ciepłowni.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here