Jak oceniacie imprezy organizowane z okazji Dnia Dziecka w Gminie Dobre Miasto. [SONDA]

1

W Gminie Dobre Miasto z okazji Dnia Dziecka zorganizowano wiele ciekawych imprez dla mieszkańców, tych małych i dużych.

Większość tych imprezy były organizowane niemal jednocześnie. Część mieszkańców uważa, że to dobry pomysł bo każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak są i tacy, którzy chcieli by uczestniczyć we wszystkich imprezach ale z racji tego, że są w tym samym czasie muszą wybierać na którą pójdą.

Jest pomysł, żeby na przyszłość połączyć wszystkich „organizatorów imprez” i zorganizować jedną wielką wspólną imprezę w jednym miejscu.

Jakie jest Wasze zdanie? Czy lepiej robić jedną wspólna imprezę? Czy jednak lepiej jak są rozproszone ale w tym samym terminie?

Zapraszamy do udziału a naszej sondzie, oraz do wyrażania swojej opinii w komentarzach.

Jak powinien wyglądać Dzień Dziecka w Gminie Dobre Miasto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz wszystkie wydarzenia

1 KOMENTARZ

  1. Może najpierw powinno się zapytać o jakość imprez bo te są na niskim poziomie. Osoby odpowiedzialne za imprezy powinny objechać okoliczne gminy i zobaczyć jak się to robi. Przykład: dzień dziecka w Dywitach (chodź pare gaf też tam było) można, można. W tym roku dzień dziecka w niejednej wiosce był bardziej wypasiony niż w naszym mieście.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here