To był wyjątkowo udany sezon dla Jelonków w Dobrego Miasta! Klub Sportowy podsumował kolejny sezon.

0

Kolejny sezon KS Jelonki za nami! Setki godzin na treningach i zawodach, worki medali, przyjaźnie i nowe doświadczenia. To wszystko było naszym udziałem w sezonie KS Jelonki 2018/2019!

Kolejne medale Mistrzostw Województwa w lekkoatletyce  trafiły do Dobrego Miasta! Są pierwsze historyczne medale Mistrzostw Polski dla zawodników KS Jelonki! Mętel, Łaszenkow, Jankowska, Chaszczownik , Maczukin, Zygiel, Paczkowska, Kożuszek, Nagajewska, Kostyra … i wielu wielu wielu innych, których nie sposób tu wymienić, a ich osiągnięć wynotować … ich wszystkich dziś nagrodziliśmy i wyróżniliśmy!

Tradycyjnie spotkaliśmy się w gościnnej Auli Zespołu Szkół w wyjątkowej, prawdziwie rodzinnej atmosferze. Trener, a zarazem Prezes KS Jelonki – Paweł Pytlarczyk – przypomniał cele jakie stawiamy sobie przed naszym Stowarzyszeniem, podsumował to wszystko, co było naszym udziałem w sezonie 2018/19. Była też okazja, aby zarysować plany i kierunki rozwoju Klubu oraz Lekkoatletyki w Dobrym Mieście. Dziękujemy MSIT, PZLA za wsparcie programem LDK! 

Dziękujemy Burmistrzowi Jarosławowi Kowalskiemu, który po raz kolejny docenił nasz wkład w rozwój sportu i postaw prozdrowotnych. Burmistrz Jarosław Kowalski zrelacjonował również stan prac nad zadaniem inwestycyjnym, mającym na celu Modernizację naszego Stadionu Miejskiego!

Wręczono pamiątkowe Listy Gratulacyjne i Podziękowania za wsparcie i aktywną pracę na rzecz Klubu. Wśród nich Starosta Olsztyński Andrzej Abako, Dyrektorzy Szkół, Przedsiębiorcy i Rodzice.
Specjalne podziękowania dla Naszych doskonałych partnerów, za wieloletnią współpracę dla Stowarzyszenia Pozytywni i Prezesa Jacka Jasiukiewicza. W imieniu Pozytywnych był dziś z nami z niezastąpiony Andrzej Jurczak. 

To już nasza mała tradycja, że naszą klubową galę ozdabiają pokazy artystyczne przygotowane przez zawodników KS Jelonki! Tym razem Kinia, Jula, Zosia, Amelka i Emilka! Dzięki i brawo za odwagę 🙂

Teraz czas tzw. roztrenowania … czyli inaczej mówiąc WAKACJE!

Jelonki wracają już we wrześniu!

Zobacz wszystkie wydarzenia