Od lipca 500 plus na każde dziecko. Bus informacyjny odwiedzi Dobre Miasto 1 lipca.

14

Od 1 lipca program Rodzina 500 plus zacznie funkcjonować w rozszerzonej formule. Świadczenie wychowawcze będzie przysługiwało na wszystkie dzieci, bez względu na dochody rodziny. W dniach 24 czerwca – 31 lipca pracownicy Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego, w ramach akcji informacyjnej wyruszą busami do powiatów w regionie. Będą służyć pomocą wszystkim osobom zainteresowanym skorzystaniem z programu.

Terminy przyjazdu busów w powiecie olsztyńskim:
– 24 czerwca (poniedziałek) godz. 14:00 – Gietrzwałd, 14:00 – Purda
– 28 czerwca (piątek) godz. 12:30 – Olsztynek
– 1 lipca (poniedziałek) godz. 8:00 – Jonkowo, 10:00 – Świątki, 12:00 – Dobre Miasto
– 22 lipca (poniedziałek) godz. 8:00 – Stawiguda, 8:15 – Biskupiec, 10:15 – Kolno
– 29 lipca (poniedziałek) godz. 7:45 – Dywity
– 31 lipca (środa) godz. 10:00 – Barczewo, 12:00 – Jeziorany.

Informacje dotyczące dokładnych lokalizacji postojów busów zostaną podane na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego: www.olsztyn.uw.gov.pl

Przypominamy, że od 1 lipca wniosek o przyznanie świadczenia będzie można złożyć za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej, portalu Emp@tia oraz platformy usług elektronicznych ZUS.

Źródło: Powiat Olsztyński

Zobacz wszystkie wydarzenia

14 KOMENTARZE

 1. Haraniowa to już napewno złożyła na swoją pupile Aramowicz …. i pewnie powiadomiła ją o tym na ostatniej sesji SMS . bo Czesto do tel zagladala ….

   • Nie chodzi o wiek , tu bedzie 500+ za poziom rozwoju , intelekt , oraz za to że jak mówi P.Aramowićz to tak jakby P.Harań słyszał… A SMS umnie czytac nawet male dziecko

    • Panią Aramowicz trzeba znać żeby pisac kiedyś jak miała męża któty był włascicielem pewnego lokalu i kasa sie produkowała to chodziła z głową w chmurach bardzo ważna szlachta a gdy noga sie mężowi powineła to odrazu my sie nie znamy ja nie Aramowicz ja Wasilewska co złego to nie ja ….

     • Z tego co wiem były mąż z tego powodu nie ubolewa, wręcz przeciwnie. Więc nie ma co roztrząsać.

 2. W zwiazku z pojawiajacymi sie ostatnio komentarzami mam nadzieje ktos z rady zada na najblizszej sesji pytanie pani Joannie czy otrzymywala lub otrzymuje przez smsy lub telefony w trakcie trwania sesji instrukcje, pytania, sugestie, wypowiedzi. Mam nadzieje ze powie prawde. Gdybysmy co sesje chcieli pania Haran to bysmy ja sobie wybrali https://www.youtube.com/watch?v=R6L50uY0kRg pytanie powinno zostac zadane pouczajacym tonem i zakonczone „ja tylko pytam”

  • nie musi, absolutnie, odpowiadac na czyjes sugestie, domniemania i insynuacje
   poniewaz
   sa to tylko i wylacznie sugestie, domniemania i insynuacje
   pozdrawiam 🙂

    • My Mieszkańcy takim tokiem rozumowania zaproponowanym przez takich wielbicieli teorii spiskowych jak anonim powyżej dochodzimy do wniosku takiego:
     Każdy, kto odbiera telefon albo wiadomość SMS, albo patrzy na telefon, pewnikiem dostaje instrukcje.
     Jeśli Kowalski odbiera telefon w trakcie sesji (co robi nagminnie) to dostaje instrukcje od Kaczyńskiego czy jednak od Abaki?

     • Akurat w to ze Kowalski jest przez kogokolwiek sterowalny, nie sterowany – sterowalny, nikt nie uiwerzy

     • Akurat w to, że przez Kaczyńskiego to już coraz więcej osób uwierzy.

     • do: meleks z garbusem
      przeciez jest to ironia czy nie rozumiesz? ironiczny przyklad

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here