Biegiem po Wichrowskich Lasach 2019. Medale dla Jelonków Dobre Miasto

2

Siedziba główna Nadleśnictwa Wichrowo to miejsce wyjątkowo gościnne dla sportowców-biegaczy. Jak zawsze doskonała organizacja i wyjątkowa rodzinna atmosfera!

Takie popołudnia, jak to dzisiejsze, doskonale obrazuje piękno sportowego stylu życia na łonie natury. Dziś biegaliśmy na 200m, 600m, 1km oraz 10km. Mimo, że znaczna część Jelonków jest już na wakacjach, nasz Klub reprezentowało dziś kilkunastu zawodników. Tam gdzie biegaliśmy … tam zdobywaliśmy też medale 🙂 200m: Złoto dla Poli Karpiniak, brąz dla Ewy Nagajewskiej. 600m: to już całe podium nasze: Złoto Zuzi Mętel, srebro Oli Nagajewskiej, brąz dla Leny Tomaszewskiej 1000m: złoto dla Michała Chaszczownika Brawo dla całej drużyny. Pamiątkowe Sowy przygotowane przez Nadleśnictwo Wichrowo trafiły w ręce każdego kto zameldował się na mecie! Wspaniały pomysł! A teraz już … dobrych wakacji! Ruszajcie się!

Źródło: Jelonki Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia

2 KOMENTARZE

  1. Wszystko fajnie tylko dlaczego dali burmistrzowi za maly podkoszulek? Sie nie bardzo prezentuje z tym wypchnietym brzuchem!

  2. Myślałam na początku że to Trzaskowski stoi koło podium z Kowalskim hahahahah Oni się szczerze nienawidzą ale właściwie fajny tim by razem tworzyli. Stachu by miarkował Jarka i był twarzą Miasta a Kowalski by różne pomysły rzucał. To nie przypadek, że teściowa ich połączyła. Podajcie sobie ręce

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here