Dobre Miasto: przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Warszawska i ul. Łużycka zlikwidowane.

11

Dobre Miasto: przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Warszawska i ul. Łużycka zlikwidowane.

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

11 KOMENTARZE

  1. No nareszcie w końcu będe mógł szybciej dojechac swoim trakotrem do spichlerza mijając ratusz moim jonderem prawie nowym ubezpieczonym u wasilewskiej wiaząc zborze od Ryśka .

  2. Pasy sie starły bo Haraniowa szła do Jarka na kolanach by ten oddał jej w końcu jej wymażoną posadkę . By mogła zasiaśc na tronie włączyć latarnie , zasypać niewykopane jeziorko , oddac karetki z niemiec a kupic nowe za kolejny kredyt , zamknąc możliwość sprzedaży działek w celu rozbudowy nowyh domów bo młodzi to niej uciekaja z miasta po co im nowe mieszkania , by ns koniec usiąśc na ławczce w ciechocinku razem joasia i wrzucać kamienie do łyny huraaa Pani Harań niech żyje !!! Demokracja !!! MPK w Dobrym Mieście Huraa niech upadną przewoźnicy Huraa.

  3. A dopiero co odmalowani !!! No nie 0,5L farby poszło w błoto a miały być oszczedności 🙂 A nic tam w tym roku dołozymy ale oszczedzimy przez najblizsze 100 lat 😉 bo bedziemy kupywac mniej farby do odnawiania pasów 😉

  4. Jestem tylko ciekaw kiedy pierwsza ofiara zlikwidowanego przejścia bo będzie to pewne. A i kto za to odpowie, mam nadzieję że jestem złym prorokiem.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here