Wojewoda oraz Burmistrz promują bezpieczne poruszanie się po drogach Gminy Dobre Miasto. 2019-09-05

18

Wojewoda warmińsko – mazurski wraz z burmistrzem odwiedzili  uczniów SzkołyPodstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym Mieście. 

Pierwszaki z dobromiejskiej „Dwójki” otrzymali od Wojewody opaski odblaskowe oraz kolorowe upominki edukacyjne. Nie zabrakło również pogadanki o bezpieczeństwie i właściwym zachowaniu się na drodze. Źródło: UM Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia

18 KOMENTARZE

  1. Kpi z nas władza aż przykro. Władca, Pan Ciemności i Góru Wyłączonych Latarni promuje bezpiecznie poruszanie sie po dobromiejskich ulicach. Człowieku miej litość i ostatnie pokłady zdrowego rozumu dla swoich podatników. O wyborcach nie piszę bo ich ilość, na szczęście, spada z dnia na dzień. Powtórzę po raz tysięczny, w mieście jest ciemno, niebezpiecznie i brudno. Niech Halyna, Grzyb i Juruś zalożą sobie te odblaski na głowę by z daleka było widać zasłużonych dla władzy klakierów. Renciście odblasków nie trzeba. Paski na dresach świecą wystarczająco mocno.

      • Cała przyjemność po mojej stronie 🙂
        Swoją drogą gdzie się podział wieczny rencista? Ktoś coś wie?Jego niechlubną rolę szczekacza powierzono Halynie. Ta to dopiero ma odloty…

  2. Wojewoda przywiózł opaski odblaskowe, kolorowe upominki edukacyjne i jak widzimy po płotach przy Łużyckiej nie zapomniał o swoich banerach wyborczych. Od katechety do wojewody! Niedługo może nawet do posła!

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here