Czy Krystian Wojtkiewicz, chłopak z Dobrego Miasta zostanie Misterem Polski 2019?

1
Przed Krystianem Wojtkiewiczem walka o tytuł Mistera Polski 2019. 6-tego listopada 2019 roku w Warszawie będzie reprezentował Dobre Miasto w konkursie finałowym.

Nasz dobromiejski mister ma 21 lat i w chwili obecnej studiuje bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

„Szanowni Państwo!
Chciałbym Was oficjalnie poinformować o moim zakwalifikowaniu się do konkursu finałowego Mister Polski 2019!
Ogrom szczęścia oraz radości jest nie do opisania, a poziom endorfin wyszedł poza skalę!
Pragnę jednocześnie podziękować organizatorom za Ich trud włożony w przygotowaniu gali półfinałowej, a także jury za obdarzenie mnie szansą wystąpienia w konkursie finałowym, który odbędzie się 6 listopada w Warszawie!
Obiecuję, że wykorzystam ją w 101% i nie spocznę na laurach!!! Dziękuję mojej rodzinie za całe wsparcie jakie otrzymałem… wiedziałem, że mogę liczyć, naprawdę nakręcało mnie to do działania! Podziękowania kieruję również do moich przyjaciół i znajomych, do zespołu #azsuwmolsztyn, do wszystkich osób, które trzymały za mnie kciuki oraz pomogły w osiągnięciu tego sukcesu!
Doceniam to ogromnie, jestem bardzo wdzięczny!” Krystian Wojtkiewicz.

 

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Przypominamy, że nasza śliczna Vanessa Krucinska z Dobrego Miasta została wybrana najpiękniejszą nastolatką. Więcej informacji TUTAJ

To nie przypadek, że w Dobrym Mieście są nie tylko  ludzie dobrzy ale i piękni. Mamy się kim chwalić, jeszcze raz wielkie gratulacje.

Zobacz wszystkie wydarzenia