Pozytywni Dobre Miasto rezygnują z organizowania przyszłych edycji imprez „Człowiek z Żelaza”

11

Pozytywni Dobre Miasto rezygnują z organizowania przyszłych edycji imprez „Człowiek z Żelaza”

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

11 KOMENTARZE

  • Na knopińskim ranczo bawił się rudo-rdzawy posełek. Wisi teraz chłopina na płocie u radnej o podwójnych standardach.
   Elyta pierwsza klasa. Wieczny rencista w sumie nie emeryt, ale mogli pajacyka zaprosić.

   • Proponuję wyrażanie w różnych formach swojej dezaprobaty dla poczynań burmistrza. To nie musi być zaraz referendum, to może być przychodzenie na sesje Rady i przedstawianie tam swojego stanowiska, zbieranie podpisów pod petycjami, pisanie listów otwartych z podpisami mieszkańców. Tylko do tego też potrzebni są liderzy.

 1. Co za zenada. Ludzie do roboty, szukajcie sponsorów, realizujcie pasje.

  Dziwny wywiad, nie rozumiem intencji. Czy ktoś mi to wyjaśni?

  • Garbusy, naśladowcy Pink Floyd, laurki w prasie za ponad 50 tysięcy, jeleń za 100 tysięcy, rozwalenie płotu i cała masa wymysłów. No i jeszcze 3 miesiące pensje płacone dla zdublowanych prezesów.

  • Człowieku jakiej roboty? To nie są ludzie na etatach u władcy w urzędzie. To Stowarzyszenie, które skupia zacne grono pozytywnych mieszkańców gminy. To grupa ludzi promująca DM poświęcająca swój prywatny czas. Oni nie wydali 50 tysięcy pln na żenujące artykuły w podrzędnych gazecinach na promowanie swojego Stowarzyszenia. Do roboty to niech się weźmie władca ze swoimi klakierami. Pomysły władcy zaczynają się i przy okazji kończą na hitlerowskim garbusie, wyłączeniem lamp i brązowym jeleniu. Na chwilę obecną po 19-tej jest ciemno jak w kretowisku, przejścia nie oświetlone, mieszkańcy centrum między blokami chodzą z latarkami! Przejeżdżając przez miasto małym białym garbatym potworkiem nie zauważa się milionów problemów. Przez okno warczącego jeździdła wszystko wygląda „wporzo”. To tylko pozory.

 2. Intencje są, ale nie ma kasy i ludzi do organizacji. Do puki nie znajdzie się konkretny sponsor to Pozytywni muszą znajdować i skupić się na mniej wymagających finansowo i organizacyjnie imprezach.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here