Rusza XXVI edycja Dobromiejskiej Ligi Piłki Siatkowej. Mecz Barczewo – Czarny Lotos Dobre Miasto.

0

Rusza XXVI edycja Dobromiejskiej Ligi Piłki Siatkowej
W najbliższy czwartek 17 października meczem Orły-Lasy-2 rozpoczynamy 26 sezon rozgrywek Dobromiejskiej Ligi Piłki Siatkowej. W tej edycji do rozgrywek przystąpiło 10 amatorskich zespołów piłki siatkowej, w tym 6 zespołów dobromiejskich. Z tego cztery zespoły grają od początku rozgrywek. Są to: „Orły”, „Lasy-2”, „Oldboys” i „Auto-Handel”. Do rozgrywek dołączyła dobromiejska starsza młodzież w zespole „Czarny Lotos” i najmłodsi adepci siatkówki ze Szkoły Podstawowej nr 1 prowadzeni przez Macieja Zielińskiego. Stawkę uzupełniają dwa zespoły z Olsztyna oraz po jednym z Barczewa i Lidzbarka Warmińskiego.


Cieszy udział zespołu „AKS Kormoran” Olsztyn. To solidny zespół kierowany przez Pawła Żmudzińskiego, który już po raz trzeci będzie próbował zwyciężyć w dobromiejskiej lidze. Pozostałe zespoły to nowicjusze: „Abram Team” Olsztyn -zgłoszony przez Pawła Polechońskiego, „Barczewo” -zgłoszony przez eksdobromieszczanina Przemysława Dąbrowskiego i „Reszta Świata” z Lidzbarka Warmińskiego zgłoszony przez Mateusza Wróblewskiego.

W zespołach tych zagrają w większości nowi zawodnicy, ale też i tacy którym dobromiejskie parkiety nie są obce. Tak więc zapowiadają się kolejne ciekawe rozgrywki amatorów siatkówki, które potrwają do maja przyszłego roku. W dniu 26 września ukształtowało się kolegium ligi, które przyjęło regulamin ligi i harmonogram rozgrywek.

Wszystkie dokumenty dotyczące ligi i informacje z przebiegu rozgrywek dostępne są na facebooku w zakładce DLPS, na stronie internetowej OSiR Dobre Miasto
a ciekawsze mecze będą rejestrowane i umieszczane na portalu Wiadomości Warmińskie.

Poniżej terminarz pierwszej kolejki 26 edycji Dobromiejskiej Ligi Piłki Siatkowej. Informację przygotował Andrzej Kuptel

Zobacz wszystkie wydarzenia