Pijana Barbara W. Spowodowała kolizję na ul. Grudziądzkiej w Dobrym Mieście.

5

Przed sądem odpowie 53-letnia kobieta, która na jednej z ulic w Dobrym Mieście spowodowała kolizję a następnie zbiegła z miejsca zdarzenia. Powodem ucieczki były promile w jej organizmie.

Wczoraj (07.07.2016) rano przy ul. Grudziądzkiej w Dobrym Mieście doszło do kolizji. Na miejscu policjanci zastali tylko jednego uczestnika zdarzenia. Według zgłaszającej inny samochód najechał na tył jej pojazdu po czym się oddalił. Zapamiętała jednak numery rejestracyjne i kolor auta oraz to, że za kierownicą siedziała kobieta.

Policjanci od razu zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. Ustalili, jaki samochód uczestniczył w kolizji oraz jego właścicielkę.

Funkcjonariusze pojechali pod jej adres. Drzwi otworzyła kobieta. Była pod wyraźnym działaniem alkoholu- miała ponad 2,5 promila. 53-latka przyznała, że prowadziła niedawno samochód, jednak oświadczyła, że alkohol wypiła dopiero po powrocie do domu. Wersji tej nie potwierdził jednak jeden z członków jej rodziny.

Badanie Barbary W. wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta straciła prawo jazdy.

Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

źródło:

Zobacz wszystkie wydarzenia

5 KOMENTARZE

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj