Mistrz i wicemistrz powiatu dla siatkarek i siatkarzy z Gminy Dywity

0
W siatkarskich „czwórkach” chłopców i dziewcząt jesteśmy w czołówce Powiatu Olsztyńskiego! Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Tuławkach wygrały 14 listopada wszystkie mecze na turnieju w Dobrym Mieście i zostały mistrzyniami Powiatu.

Dzień później tytuł wicemistrza Powiatu wywalczyli chłopcy z drużyny Hermes ze Szkoły Podstawowej w Dywitach. Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia na rozgrywkach rejonowych.

Drużyna z Tuławek zagrała w składzie: Patrycja Antosiak, Maja Szarecka, Sylwia Polakowska, Maja Kocoń, Aleksandra Melnyk, Julia Rozner, Julia Walkiewicz, Zuzanna Pych i Anna Płoska. Nasze mistrzynie pokonały rywalki z Barczewa, Jonkowa oraz dwa zespoły z Dobrego Miasta. Gratulujemy serdecznie zawodniczkom i trenerowi! I trzymamy za Was kciuki w mistrzostwach rejonu.

Dzień po dziewczętach do mistrzostw Powiatu przystąpili chłopcy z Dywit. Ostatecznie drużyna Hermes ze Szkoły Podstawowej w Dywitach zajęła 2 miejsce i awansowała do Mistrzostw Rejonowych! Drużyna wystąpiła w składzie: Maciej Moszczyński, Konrad Żyliński, Michał Szymański, Filip Fliciński, Szymon Nowakowski, Michał Król, Hubert Ossowski, Maciej Klemczak, Iwo Milewski i Iwo Urbanowicz. Chłopców trenują Anna Lewońko i Andrzej Kasprzak. Gratulujemy!
Źródło: UG Dywity

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj