Ostatnia sesja VII kadencji Rady Gminy Dywity

0
Dokładnie 49 razy spotkała się na posiedzeniach Rada Gminy Dywity VII kadencji w latach 2014-2018! W środę 14 listopada radni kadencji 2014-2018 spotkali się po raz ostatni. Były podziękowania, życzenia, chwile wzruszenia, niektórym pociekła łezka, a na koniec był pyszny tort.

Radni podziękowali władzom gminy, w tym odchodzącemu wójtowi Jackowi Szydło, za dobrą, merytoryczną współpracę. Wójt również podziękował radnym za wspólną i wytężoną pracę na rzecz rozwoju Gmina Dywity. W imieniu Komendanta Miejskiego Policji i Komendanta Komisariatu Policji w Dobrym Mieście wójtowi Jackowi Szydło za wsparcie i współpracę podziękował Przemysław Macutkiewicz, kierownik posterunku policji w Dywitach. Swoje podziękowania i życzenia złożyli ustępującemu wójtowi także sołtysi. Warto dodać, że 9 z 15 radnych zostało wybranych w niedawnych wyborach na VIII kadencję na lata 2018-2023.
Źródło: UG Dywity

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here