Czy powinna powstać linia kolejowa Bartoszyce – Dobre Miasto? [SONDA] Marcin Kazimierczuk złożył taki projekt uchwały.

1
Radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pan Marcin Kazimierczuk złożył projekt uchwały dotyczący inwestycji w zakresie utworzenia połączenia kolejowego z Bartoszyc przez Lidzbark Warmiński do Dobrego Miasta i dalej po istniejącej linii do Olsztyna.

Zapraszamy do udziału w naszej internetowej sondzie, jak również do wyrażenia swojej opinii na temat proponowanej inwestycji w komentarzach. 

Czy powinno powstać połączenie kolejowe między Bartoszycami a Dobrym Miastem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W dniu 2019-02-11 projekt uchwały w sprawie połączenia kolejowego Bartoszyce-Lidzbark Warmiński-Dobre Miasto oraz interpelacja dotyczącą Kolei Nadzalewowej Elbląg-Braniewo z Rządowego Programu Kolej Plus będą omawiane na posiedzeniu Komisji Strategii Rozwoju Sejmiku Wojewodztwa, której Pan Marcin Kazimierczuk jest członkiem.

 

 

Źródło: Facebook/MarcinKazimierczuk

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

1 KOMENTARZ

  1. Kto będzie chciał jechać do galerii warmińskiej pociągiem zamiast samochodem? Nikt! Lepiej zrobić autostradę z Olsztyna do Bartoszyc. Więcej byłoby korzyści. Ten pomysł to tylko wydawanie kasy „bo dają” z rządu, ale nikt nie myśli komu i po co to? Beznadziejny pomysł za pieniądze podatników

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here