Wypadek na wylocie z Dobrego Miasta w kierunku Olsztyna [wideo]

1

Po godzinie 14-stej na drodze nr 51 w Dobrym Mieście w kierunku Olsztyna na wysokości skrzyżowania do Podleśnej doszło do wypadku.

TIR zderzył się z samochodem osobowym. Miejsce wypadku zabezpieczają strażacy oraz policja. Ruch odbywa się wahadłowo. Zalecamy objazd przez Knopin. Policja ustala okoliczności wypadku.

 

.
AKTUALIZACJA:

W dniu dzisiejszym ok. godz. 14:00, na odcinku drogi krajowej nr 51, przed Dobrym Miastem – od strony Olsztyna, z nieustalonych przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Poszkodowane zostały dwie osoby które po przebadaniu i zaopatrzeniu zostały odwiezione do szpitalnego oddziału ratunkowego w Olsztynie. W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z dobromiejskiej jednostki [ GBARt3,5/27, GBA 3/16] oraz zastępy z JRG 1 [SCRt] i JRG 2 GBARr 2,5/16] KM PSP w Olsztynie oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego. Okoliczności zdarzenia ustala Policja. Żródło: OSP Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia

1 KOMENTARZ

  1. Pytanie czemu tak zwany TIR jest częściowo na poboczu?moze jechał se spokojnie a ty nagle jeden drugiego wyprzedził na czołowe i tak zwany TIR uciekał zeby nikomu sie nic nie stalo i nikogo nie zabić?

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here