Czarna seria wypadków w Gminie Dobre Miasto, tym razem na drodze do Kunika

0
Kolejne zdarzenie w komunikacji drogowej na terenie gminy Dobre Miasto w dniu 21.03.2019. Ok godz. 19:00 dyżurny Stanowiska Kierowania KM PSP w Olsztynie zadysponował naszą jednostkę do wypadku drogowego na odcinku drogi wojewódzkiej nr 507, pomiędzy Dobrym Miastem a miejscowością Kunik.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że nieustalonych przyczyn samochód osobowy Audi zjechał z pasa drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Wewnątrz pojazdu znajdują się dwie poszkodowane osoby. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osób poszkodowanych i ewakuacji ich na zewnątrz pojazdu, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy a następnie przekazaniu poszkodowanych dla Zespołu Ratownictwa Medycznego.

W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z dobromiejskiej OSP, OSP Praslity i JRG 2 KM PSP Olsztyn, ZRM. Przyczyny wypadku ustala Policja. Źródło OSP Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here