III Artystyczna Olimpiada Talentów Słupy 2019.

0
Z przyjemnością czyta się takie opinie, jakie wyrażają widzowie, którzy mieli możliwość obejrzenia Artystycznej Olimpiady Talentów zorganizowanej przez NIEPUBLICZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W SŁUPACH.
    1. 2019 roku mieliśmy do czynienia z prawdziwym świętem. Świętem utalentowanych dzieci. Obejrzeć młodych ludzi, których umiejętności są naprawdę duże, to przywilej, z którego powinniśmy częściej korzystać.

W tegorocznej edycji mieliśmy okazję zobaczyć 21 prezentacji uczniów szkół podstawowych z Bukwałdu, Dywit, Frączek, Słup, Spręcowa i Tuławek. Poziom był bardzo wysoki. Wynika to z oceny wyrażonej przez profesjonalne jury, w którego skład weszły panie: Teresa Taradejna – dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie, Karolina Sadowska – aktorka Teatru Lalek w Olsztynie i Paulina Fedorowska – instruktorka tańca.

Jury nie miało łatwej pracy. Jednak musiało dokonać wyboru. Wyniki olimpiady przedstawiają się w następujący sposób:

w kategorii klas 0 – 3 – I miejsce –Julia Jończyk z SP w Bukwałdzie
II miejsce – Szymon Krukowski z SP w Dywitach
III miejsce – Kasia Szymańska z SP w Dywitach

w kategorii klas 4 -6 – I miejsce – Emilia Brewka i Oliwia Suchocka z SP w Bukwałdzie
II miejsce – Wiktoria Przęczek z NSP w Słupach
III miejsce – Zuzanna Murawska z NSP w Słupach

w kategorii klas 7-8 – I miejsce – Elena Wojgieniec z SP w Spręcowie
II miejsce – Barbara Ostrowska i Ola Sajek z NSP w Słupach
III miejsce – Ola Kowalik z SP w Bukwałdzie

Pozostali uczestnicy konkursu – zgodnie z postanowieniem jury otrzymali wyróżnienia. Ponadto nagrodę publiczności otrzymały Ola i Basia z naszej szkoly
Podczas prezentacji mieliśmy okazję wysłuchać 8 piosenek, 5 recytacji, zobaczyć 3 różne typy tańców, pokaz gimnastyczny, układanie na czas kostek Rubika, obejrzeliśmy grę na ksylofonie, gitarze i pianinie. Dlatego nie dziwi fakt, że praca jury jest taka skomplikowana. Jednakże na tej różnorodności polega urok Artystycznej Olimpiady Talentów.
Źródło: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słupach

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here