Grupa taneczna Cheer Bis z Biskupca wzięła udział w Mistrzostwach Polski Cheerleaders.

0
15 marca grupa cheerleaderek z Biskupca uczestniczyła w XXII Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Kielcach. Na zawodach zaprezentowały się zespoły i duety z całej Polski.

Tancerki Cheer Bis wystąpiły w 3 kategoriach tanecznych:

W kategorii Pom Dance Elite Dzieci, grupa dzieci, w której skład wchodzi 16 uzdolnionych tancerek stanęła na podium i zdobyła Wicemistrzostwo Polski.

W kategorii Pom Dance Elite Junior Młodszy grupa po eliminacjach dostała się do finału i zajęła VI miejsce. Tę kategorię reprezentowała najliczniejsza grupa 24 tancerek.

W kategorii Pom Dance Elite Junior grupa 14 zawodniczek po eliminacjach i bardzo wyrównanej walce zajęła VI miejsce.

Tancerkom na zawodach towarzyszyła liczna grupa rodziców, dziadków i bliskich, która gorąco dopingowała występy dziewczyn.

Cheer Bis Biskupiec tworzy 87 tancerek z Biskupca i okolic. Grupa pod przewodnictwem Anety Szemplińskiej nie spoczywa na laurach i już szykuje się na kolejne zawody w Polsce, a także organizowane za granicą.
Źródło: UM Biskupiec