Tragiczny wypadek między Radostowem a Orzechowem. Pijany 22-latek stracił panowanie nad autem.

0
Policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło dziś w nocy na drodze wojewódzkiej nr 593. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-latek kierujący osobowym BMW z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, które kilkukrotnie obróciło się wokół własnej osi, a następnie uderzyło w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń jeden z pasażerów zmarł.

 

Dziś (14.11.2019) ok. godz. 1:30 na drodze wojewódzkiej nr 593 między m. Radostowo a Orzechowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 22-latek z Dobrego Miasta kierując osobowym BMW na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, które kilkukrotnie obróciło się wokół własnej osi, a następnie uderzyło w drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń siedzący z tyłu 37-letni pasażer pomimo udzielonej mu na miejscu przez służby ratownicze pomocy przedmedycznej – zmarł. Kierowca wraz z drugim z pasażerów zostali przetransportowani do szpitala.

wypadek bmw Radostowo Orzechowo Dobre MiastoBadanie stanu trzeźwości wykazało, że 22-latek siedzący za kierownicą auta miał w organizmie 1.5 promila alkoholu. Ponadto sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że nigdy nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

(aj) Źródło: KMP Olsztyn

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here