Andrzej Ćwiek z Dobrego Miasta potrzebuje pomocy. Ruszyła zrzutka na rehabilitację

0

Kochani! 6 października 2019 nasz kolega Andrzej Ćwiek uległ groźnemu wypadkowi drogowemu, w skutek czego doznał wielu obrażeń ciała. Sytuacja była krytyczna, lekarze nie dawali dużo szans ale Andrzej pokazał, ze ma bardzo silna wole walki i czuje, ze musi wrócić do ukochanej rodziny- żony i synów.

Chłopcy bardzo tęsknią za tata, Karolinie brakuje męża. Andrzej ma duże szanse, by otrzymać pomoc Fundacji Budzik ale jego mięśnie musza być cale czas rehabilitowane. Wiąże się to oczywiście z dużymi kosztami, których Karolina nie posiada. Wszystkie pieniądze, które jest w stanie zarobić przeznacza na utrzymanie rodziny oraz cześć rachunków.

I tu kolejny raz musimy pokazać, ze to w nas-ludziach tkwi sens tego świata! Każda złotówka to krok do przodu, to szansa dana Andrzejowi do powrotu do ukochanej rodziny. Pokażcie, ze jesteście tak wspaniałymi ludźmi jak ten młody chłopak, który ciężko pracował by utrzymać rodzinę.

 

Wystarczy Twoja złotówka by Życie tej rodziny stało się lepsze!

Wszystkich mieszkańców Dobrego Miasta i okolic również zachęcam do drobnych podarunków z okazji Świat, chłopcy Adaś 7 lat i Dominik 4 lata na pewno się ucieszą i okażą duża wdzięczność 🙂

Koleżanka

Tu link do zrzutki na rehabilitację Andrzeja 

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here