Rekord pobity. Dobre Miasto zebrało 47 081, 66 złotych dla WOŚP.

0

Rekordowe 47 081, 66 złotych. To oficjalna kwota, którą dobromiejski Sztab 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał 12 stycznia 2020 podczas kwestowania , licytacji i kiermaszu ciast.

„Brałem czynny udział podczas pierwszych edycji WOŚP w Dobrym Mieście. Tegoroczna suma naprawdę robi wrażenie, tym bardziej , że mam świadomość, jak wiele poświęcenia kosztowało to wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie- powiedział Jarosław Kowalski, burmistrz Dobrego Miasta.”


W akcji WOŚP uczestniczyło około 30 wolontariuszy kwestujących na ulicach Dobrego Miasta i w kinie „Przyjaźń” podczas kiermaszu ciast i licytacji głównej.


„Ilość zebranych funduszy jest imponująca, jednak zawsze trzeba mierzyć wysoko i liczyć się z tym, że w następnym roku należy dołożyć wszelkich starań, żeby puszki zapełniły się jeszcze większą ilością nominałów” – oznajmiła uradowana z wyniku tegorocznej WOŚP Natalia Gierwiatowska, która obok m.in. Magdaleny Kowalskiej- Branczewskiej, Wioletty Nowak, Joanny Wasilewskiej i Natalii Adamczewskiej (notabene Natalia wraz z Markiem Kleitzem profesjonalnie poprowadziła Główną Licytację i kinowe występy muzyczne) była motorem napędowym tegorocznej WOŚP. Źródło CKB Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia