Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia portalu Wiadomości Warmińskie. Jeżeli lubisz pisać artykuły, chcesz przeprowadzać wywiady czy też realizować reportaże wideo, zgłoś się do nas.

Znasz lokalne problemy, chcesz podzielić się informacją masz pomysł coś nowego? To miejsce jest dla Ciebie. 

Zapraszamy do przysyłania propozycji na adres e-mail: redakcja@wiadomosciwarminskie.pl lub na nasz profil na Facebooku

Kontakt z nami  tel. 663 202 638 e-mail: redakcja@wiadomosciwarminskie.pl
 

CENNIK REKLAM:

  • reklama w serwisie internetowym wiadomosciwarminskie.pl cena 50zł (wielkość 700×306 pxl). Czas wyświetlania reklamy 14 dni. Reklama wyświetlana w systemie rotacyjnym z innymi reklamami co kilka sekund. Reklama przygotowana przez reklamodawcę.
  • reklama w serwisie internetowym wiadomosciwarminskie.pl cena 100zł (wielkość 700×306 pxl). Czas wyświetlania reklamy 14 dni. Reklama widoczna przez cały czas, nie jest wyświetlana w systemie rotacyjnym na przemian z innymi reklamami. Reklama przygotowana przez reklamodawcę.
  • reklama jako artykuł sponsorowany w serwisie internetowym wiadomosciwarminskie.pl (materiał przygotowany przez reklamodawcę) – 300zł, 
  • reklama jako artykuł sponsorowany w serwisie internetowym wiadomosciwarminskie.pl  (materiał przygotowany przez redakcję) – 500zł

Reklama w gazecie papierowej Wiadomości Warmińskie:

Gazeta Wiadomości Warmińskie, wydanie papierowe, miesięcznik. Gazeta bezpłatna dostępna na terenie powiatu olsztyńskiego.

  • cena reklamy, ogłoszenia, artykułu sponsorowanego wynosi 3zł za jeden cm kwadratowy w jednym wydaniu gazety. Cena nie dotyczy pierwszej strony gazety.
  • możliwość umieszczania własnych insertów od 10gr za sztukę.

Podane ceny są kwotami netto. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam i ogłoszeń.

Wydawcą gazety „Wiadomości Warmińskie” oraz serwisu internetowego www.wiadomosciwarminskie.pl jest wmTV.pl Krzysztof Szydłowski.

Siedziba redakcji: 11-040 Dobre Miasto ul. Poniatowskiego 16.
Redaktor naczelny: Krzysztof Szydłowski tel. 663 202 638

1,894FaniLubię
41ObserwującyObserwuj
16ObserwującyObserwuj
11SubskrybującySubskrybuj